Екологічна акція: Купи Ebook - збережи ліс! Постав посилання - додай свої 5 копійок!

З сьогоднішнього дня (06.09.10) і по 10 жовтня 2010, проводиться екологічна акція, яка закликає до безпаперових технологій і збереження лісу - найважливішого життєвого ресурсу екосистеми нашої планети!

Інтернет-магазин ibooki.com.ua організував спеціальний фонд, який буде поповнюватися засобами в результаті проведення акції. У жовтні, на кошти цього фонду будуть висаджені молоді дерева. У цей фонд будуть надходити 10 гривень від кожної покупки ebook в нашому магазині і 5 копійок з кожного посилання, яка буде проставлена на сторінку акції http://ibooki.com.ua/page/saveforests .

У самому найближчому майбутньому електронні книги стануть гідною заміною паперовим носіям інформації, а компактна електронна бібліотека - це реальність багатьох людей. Вже зараз переходячи на технологію електронного паперу, ви маєте можливість не тільки зберегти ліси нашої планети, але взяти активну участь в її озелененні!

Хто і як може взяти участь у еко-акції?

Навіть через Інтернет у нашій акції може взяти участь кожен бажаючий і внести свій посильний внесок наступним чином:

• Купивши електронну книгу в магазині ibooki.com.ua (+10 грн. до фонду), якщо ви давно планували купівлю ebook.

• Ви можете написати невелику замітку або сказати про нашу акцію в новинах свого блогу, поставивши посилання на цю сторінку (+5 коп. до фонду).

• Привернути увагу друзів, "твітнув" про цієї акції в Twitter (+5 коп. до фонду).
Не відкладаємо на потім, а тиснемо на кнопку для "твіти" прямо зараз!
RT @ ibooki Еко-акція: Купи Ebook - врятуй лісу! Зроби ретвіт - додай свої 5 копійок: http://ibooki.com.ua/page/saveforests
• Якщо вам і вашим читачам цікаві матеріали про e-book, поставте віджет акції на своєму блозі, скопіювавши його код (+5 коп . до фонду).

Подробиці акції:" Купи Ebook - врятуй лісу! " За допомогою таких нескладних дій і вашої активної участі буде поповнюватися спецфонд акції. А вже 10 жовтня, після її завершення, разом з командою наших еБуковок та всіма бажаючими, ми висадимо дерева, саджанці яких будуть придбані на кошти, виручені від проведення еко-акції.

Як спостерігати за ходом акції?

Щоб було цікаво і інформативно, як просувається наша з вами ініціатива, ми щодня будемо оновлювати віджет. Інформація на нашому віджеті про розмір спецфонду, буде оновлюватися один раз на день, виходячи з даних пошукової системи Яндекс про кількість посилань, проставлених на сторінку акції.

Подробиці акції: "Купи Ebook - врятуй лісу!"

У нашій екологічній акції беруть участь такі пристрої для читання книг, як:
• PocketBook 301 Plus Стандарт
• PocketBook 301 Plus Комфорт
• PocketBook 360
• Lbook V3 + • Lbook V5
• Азбука N516
Всі вони представлені на сайті магазина iBooki .

Конкурс для блогерів:

читалка Ergo Book 0501RУ рамках акції «Купи Ebook - врятуй лісу!», буде проведено конкурс для блогерів. Серед учасників, що розмістили на своїх ресурсах віджет акції, буде розіграна читалка Ergo Book 0501R , люб'язно надана для цієї акції компанією "Південь- Контракт ".

Ми заздалегідь дякуємо всіх наших партнерів і читачів, що взяли участь у проведенні цієї акції!

PS Щодня на нашій планеті знищується близько 8 млн. гектарів лісу. Усвідомити всю серйозність проблеми можна, подивившись на неї з висоти пташиного польоту в науково-популярному фільмі " HOME " .

HOME (Trailer):


Хочете повернутися до матеріалу пізніше? Рекомендую додати його в закладки так-же,, щоб першими отримувати свіжі публікації!

Опубліковано: 03/04/11 @ 09:45
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Дизайн гарний настільки, наскільки він практичний
Як видалити копірайт з шаблону WordPress
Біржа GetGoodLinks.ru для просування під Google
Пошук в мережі інтернет для чайників
Просування сайту - семантичне ядро