Backlinks в наше століття web 2.0/3.0

backlinksЩе років 10-15 тому проблема знаходження беклінків для свого сайту була мало не вирішувана. Потрібно було напряму домовлятися з власниками сайтів про обмін посиланнями і це якийсь час працювало. Потім з'явилися всілякі каталоги, на яких можна було досить легко отримати Тіц, PR і траст в одному флаконі. Але і цей час підійшло до кінця. На зміну каталогами прийшов загадковий web 2.0 і досить прості за своєю концепцією соціальні закладки.

Не буду стверджувати, що соціалки вимерли. Ні, я так не вважаю. Як мінімум, можна отримати швидку індексацію сайту, а як максимум ... ну як максимум і з каталогів може вийти толк, якщо вміти їх готувати. Однак соціальні закладки вже не ті, що були раніше.

Тепер вебмайстрам доводитися вигадувати щось оригінальне, щоб хоч якось зекономити бюджети для просування. Я не буду палити теми, всі давно вже спалено, просто нагадаю в який час ми зараз живемо - вік web 2.0 (а майже і 3.0).

У мережі можна знайти купу сайтів з натяком на соціальність, де можна залишити індексованих посилання на свій сайт. Як правило, це великі і товсті тематичні портали та форуми, багато з яких мають хороші показниками Тіц і PR. Власне, які сайти підходять для залишення беклінків:

Власне поштовхом до написання даної статті стало моє особисте ознайомлення з документом під назвою LipfQualityBackLinks , де зібрані 52 два таких сайту з покроковим керівництвом до дій. Документик платний і це залишає надію, що тема не помре дуже швидко. У будь-якому випадку, подібні ресурси можна шукати і самостійно - це вже кому як подобається.

Я хочу спробувати прогнати по подібним профілями який-небудь слабкий ресурс і подивитися, що буде. Може бути цю тему варто автоматизувати і продавати за великі гроші, хто знає. Якщо є досвід в даному питанні, із задоволенням вислухаю ваші думки з теми;)

PS Кому-то може стати в нагоді: перереєстрація юридичної адреси . Зараз юридична адреса простіше купити, ніж умовляти родичів або знайомих, сусідів чи співмешканців.

Читайте також:

Опубліковано: 04/04/11 @ 03:03
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Просування сайту за допомогою каталогів статей
Спостереження: Як краще захистити WordPress від спаму
Налаштовуємо robots.txt для мультісайтового WordPress
Налаштовуємо sitemap для мультісайтового WordPress
Екологічна акція: Купи Ebook - збережи ліс! Постав посилання - додай свої 5 копійок!