KeepLinks.ru - сервіс перевірки посилань, розміщених через Блогун

Разом із зростанням популярності системи "Блогун", почала зростати і популярність розміщення постових (посилань у блогах). Купівля таких посилань допомагає рекламодавцям наростити "пузомірки" сайтів в пошукових системах, отримати хороший seo-ефект і непогану рекламу. Але найголовніше, що посилання можна розмістити назавжди. Але де гарантії, що назавжди?

Як не сумно, є такі блогери, які видаляють постові після оплати. І сподіватися в цьому випадку на розгляд з боку "Блогуна", як показує практика, справа марна. Відслідковувати розміщені посилання доводитися самим рекламодавцям. Але як дізнатися, обманює "Блогун"? Кожному зрозуміло, що перевірка індексації посилань безпосередньо самими сервісами для проведення рекламних кампаній просто невигідно.

KeepLinks.ru-перевірка ссилокСаме для вирішення цього завдання і був створений сервіс KeepLinks.ru .
 Все, що від Вас потрібно - просто завантажити звіт про розміщені посилання в форматі XML з "Блогуна". На виході Ви отримаєте докладний звіт про розміщені посиланнях:

  1. наявність у видачі пошукових систем сторінок, де розміщені посилання;
  2. PR і тИЦ цих сторінок (в "Блогуні" відображається PR і тИЦ головної сторінки, а не тієї, на якій розміщено посилання!)
  3. Анкор (ключевік) та адреса розміщеної посилання
  4. Перевірка доступності посилання до індексації (не закрита посилання тегами noindex, nofollow, не розміщена чи в тегах style або script, не заборонена чи до індексації сама сторінка в мета-тегу.)

І це ще не все! Щоб перевірка посилань була автоматизована, можна налаштувати розсилку звітів (періодичність розсилки ) на ваш email. А ціна вас приємно здивує - всього 1 $ за перевірку 1000 зворотних посилань і безкоштовна перевірка незнайдених посилань в готовому звіті. Зазначу, що більшість таких сервісів не дозволяє перевірити більше 100 посилань. У нас немає ніяких обмежень.

А ось і приклад докладного звіту:

сервіс перевірки посилань

І найголовніше! Першим клієнтам ми пропонуємо перевірити безкоштовно 1000 посилань ! Подробиці акції читайте тут .

Сервіс знаходиться у стадії beta версії, тому ми відкриті для ваших пропозицій щодо його поліпшення і додаванню нових можливостей.

Постійне посилання на статтю | Коментарів: 19 Теги:

   

Опубліковано: 05/04/11 @ 01:34
Розділ seo Блоги Сервіси

Рекомендуємо:

Обміняти 1 $ на ЖИТТЯ?
Найпопулярніший браузер 2010
Backlinks в наше століття web 2.0/3.0
Просування сайту за допомогою каталогів статей
Спостереження: Як краще захистити WordPress від спаму