Конференція Optimization.com.ua - Жодне питання не залишиться без відповіді

Восени 2010 року в місті Харкові, у виставковому комплексі «Радмір Експохол» зберуться з усіх міст України власники інтернет-проектів, фахівці по пошуковому просуванню і інтернет-маркетингу, щоб обговорити поточний стан ринку і визначити нові напрями і перспективи. Приводом стала II Щорічна конференція з пошукової оптимізації і просування сайтів в мережі Інтернет - Optimization.com.ua - 2010. Організатором конференції виступила компанія Промод , яка за 6 років своєї роботи зарекомендувала себе як професійний гравець ринку інтернет- послуг і активний організатор тематичних подій.

Конференція «Пошукова оптимізація і просування сайтів в мережі Інтернет » пройде 15-16 жовтня 2010 року в Харкові.

Це спеціалізований захід для професіоналів в області Інтернет-маркетингу та інформаційних технологій, що дозволяє об'єднати інтереси власників Інтернет-проектів, представників пошукових систем і фахівців, що надають послуги в галузі Інтернет-маркетингу, що охоплює ключові питання та рішення в сфері реклами , маркетингу, створення та просування онлайн-бізнесу в мережі Інтернет.

Основні питання конференції цього року:
У рамках секції «Просування сайтів і пошукова оптимізація» в цьому році будуть обговорюватися тенденції розвитку ринку Інтернет-реклами та пошукових систем в Україні. Ряд доповідей торкнеться питання створення сайтів, їх зручності і структури.

Не залишиться без уваги і контекстна реклама - найпопулярніший вид реклами для багатьох сайтів. У рамках секції «Контекстна реклама» учасники конференції дізнаються про новинки в цьому напрямку, інструментах оцінки та налаштування рекламних кампаній.

Третя секція «Оцінка ефективності просування, робота з цифрами, соціальні медіа» розкриє професійні аспекти роботи в мережі. Особливу увагу буде приділено оцінці ефективності різних джерел трафіку Інтернет-сайтів, принципам просування проектів в заданих географічних регіонах. Кілька доповідей буде присвячено просуванню сайтів у соціальних мережах і роботі з аудиторією соціальних медіа з метою просування бренду в мережі Інтернет.

Паралельно з основною програмою в цьому році буде проведена серія безкоштовних майстер-класів за чотирма основними напрямками від кращих майстрів галузі:
• Ефективна робота з контекстною рекламою;
• Google.Analytics - методи вирішення складних маркетингових завдань;
• Просування сайтів у західному сегменті мережі;
• Вплив юзабіліті на успішність просування сайтів.

До участі запрошені: лідери в галузі створення і просування сайтів, представники пошукових систем, основних систем контекстної реклами, так само клієнти, успішно використовують у своєму бізнесі комплексний Інтернет-маркетинг. Спеціально для обміну професійним досвідом до участі були запрошені також зарубіжні фахівці.

Серед доповідачів: Максим Спиридонов (ПЦ «Ройбер, Німеччина), Олександр Ольшанський (Imena.ua, України), Ігор Ашманов (Ашманов і партнери, Росія ), Олександр Садовський (Яндекс, Росія), Сергій Петренко (Яндекс, України), Дмитро Шоломко (Google, України), Марина Голоднікова (Google, Ірландія), Сергій Людкевич (РБС, Росія), Дмитро Сатин (UsabilityLab, Росія), Роман Вілявін (Promodo, України), Владислав Флакс (OWOX, України), Роман Рибальченко (Seo-studio, Україна), Дамір Халілов (GreenPR, Росія) та багато інших.

За підтримки:
Проведення конференції здійснюється компанією Промод, за підтримки провідних інтернет-компаній OWOX.ua, Seo-Studio.com.ua, Mail.ru, Imena.ua, відомих інтернет-майданчиків Free-lance.ru, Weblancer.net, Searchengines.ru. Генеральний інформаційний партнер: компанія Яндекс. Генеральний спонсор конференції: інтернет-супермаркет Raketa.ua.

Офіційний сайт конференції: http://www.optimization.com.ua/conference/2010/

Твіттер-канал:

Для отримання додаткової інформації Ви можете звернутися до координатора конференції, Плахова Надії: моб. +38 (050) 133-04-46 (c 10.00 до 20.00), n.plahova @ optimization.com.ua.


Хочете повернутися до матеріалу пізніше? Рекомендую додати його в закладки так-же,, щоб першими отримувати свіжі публікації!

Опубліковано: 06/04/11 @ 03:02
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Virtual Private Server
40 + PHP класів та бібліотек для продуктивного програмування
Що таке просування сайту
KeepLinks.ru - сервіс перевірки посилань, розміщених через Блогун
Обміняти 1 $ на ЖИТТЯ?