Як утримати відвідувача на сайті

При створенні сайту хочеться не тільки залучати відвідувачів, а й утримати їх. Для цього необхідно належним чином організувати свій ресурс. При створенні проекту, слід звернути увагу на елементи сайту, які не подобаються відвідувачам.

- Сайти з музичним супроводом. Зазвичай користувачі мережі за комп'ютером слухають музику і при заході на подібний сайт переривають композиції, які звучать у навушниках або колонках. Насамперед в такій ситуації хочеться усунути перешкоду, закривши сторінку Вашого ресурсу.

- Спливаючі вікна. Рекомендується уникати подібного виду реклами для серйозних проектів, тому що спливаючі вікна псують імідж і дизайн ресурсу.

- Анімовані сайти. Різноманітність стрибали і миготливих картинок відволікають відвідувачів і часто дратують зір.

- Нововведення при створенні сайтів. Існують принципи оформлення сторінок. Відвідувачі звертають увагу на зручність в користуванні сайтом, а не вишукування і побудова дизайну.

- Велика кількість тексту. Рекомендується не розміщувати довгі та об'ємні тексти, які довго завантажуються. Нормою цікавого матеріалу є розмір, що не перевищує 2000 знаків. Якщо необхідно використання довгого тексту, варто розбити статтю на декілька невеликих абзаців.

Описані помилки значно знижують популярність сайту, тому рекомендується їх уникати.

Москва Річка - це відмінний ділянку землі під будівництво котеджних селищ.

Обговорити

Опубліковано: 06/04/11 @ 06:03
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Конференція Optimization.com.ua - Жодне питання не залишиться без відповіді
Virtual Private Server
40 + PHP класів та бібліотек для продуктивного програмування
Що таке просування сайту
KeepLinks.ru - сервіс перевірки посилань, розміщених через Блогун