Плюси движка WordPress

4b0737d9e09d1 Плюси движка WordPress

Вітаю моїх читачів. На порядку денному сьогодні я вирішив поставити питання «Чому люди вибирають WordPress? » У цій статті я трохи опишу головні гідності блогу на CMS WordPress.

Історично склалося, що працював я з безліччю адмінок: і DLE, і Drupal, і Ucoz, і Delta-X і т.д., але найбільше мені подобаються сайти, які стоять на движку WordPress. Далі я буду описувати ті моменти через яких початківці блогери, а також блогери з досвідом вибирають WP.

Безкоштовність движка

WordPress є безкоштовною системою управління контентом, тобто не потрібно купувати сам движок.

Зручний інтерфейс

Багатьох приваблює дуже зручний інтерфейс адмінки - все гранично просто і зрозуміло. Особисто я освоював адмінку де менше години. Крім того є багато плагінів (невеликих програмок, які сприяють поліпшенню інтерфейсу).

Безліч доповнень

Це ті самі платини, тільки вже ті, що покращують інтерфейс самого сайту. За допомогою них ви зможете самі створювати свій блогг. Тобто додавати різний цікавий і привабливий функціонал. Ось кілька галерей з плагінами:
mywordpress.ru
shakin.ru
7days.kiev.ua

Легкість в установці

Сам WordPress встановлюється без особливих труднощів. Якщо вам цікаво, то як встановити движок можете подивитися як встановити движок на сервер:

Або на локальний сервер:

Насамперед дуже зручно завантажувати шаблони для зміни стандартного дизайну сайтів. На відміну від всіх інших CMS, для встановлення шаблона не потрібно використовувати FTP, а можна завантажувати прямо з адмінки.

Відмінна індексація

Блоггі на движку WordPress просто миттєво входять в індекс, що є важливим для професії SEOшніка. Це пояснюється тим, що дані блоги дуже легкі і не несуть сильних навантаження на сервер - при цьому швидкість завантаження сайту досить хороша.

Велика кількість безкоштовних шаблонів

Великою перевагою даної CMS є наявність безкоштовних шаблонів, які можна скачати без обмежень у мережі. Є цілі архіви красивих дизайнів і це без сумнівів плюс.
На приклад такими джерелами безкоштовних шаблонів є:

www.topdesignmag.com
www.freewordpressthemes.com

Цікаве: робота для студентів у києві - це не проблема. Наші партнери надають студентам гідну роботу з конкурентною зарплатою.

Наш партнер: від fresh-d.net - провайдера в області створення сайтів.

Опубліковано: 07/04/11 @ 09:00
Розділ wordpress Блоги

Рекомендуємо:

Як утримати відвідувача на сайті
Конференція Optimization.com.ua - Жодне питання не залишиться без відповіді
Virtual Private Server
40 + PHP класів та бібліотек для продуктивного програмування
Що таке просування сайту