Прив'язка домену до регіону

40802853 spacekitty1 Прив'язка домену до регіону

І знову вітаю всіх. У сьогоднішній статті я хочу звернути вашу увагу на такий «невеличка дрібниця», як прив'язка домену до регіону .
Цю фішку я відкрив для себе досить недавно і зараз хочу розповісти для чого це все діло треба. За замовчуванням всі домени прив'язані до якого небудь регіону. Прив'язку домену до того чи іншого регіону визначає зона домену, тобто закінчення. Com.ua,. Com,. Org тощо
Прив'язку домену до регіону ми будемо розглядати в пошуковій системі Googleтому для мене це основний поисковик для просування своїх сайтів. Нагадаю, що для кожної країни у пошукової системи Google є свій пошук. На приклад для Німеччини - це www.google.de, для України - www.google.com.ua і т.д. В Україні використовують в основному вже вищевказаний поис - www.google.com.ua . Цей поис більш краще ставиться до сайтів, які мають українську доменну зону.

Що я хочу сказати: багато блогери та власники сайтів купують домени в зоні. com,. org,. net і т.п. перш за все думаючи про престиж і зовсім забуваючи, що вони ускладнюють просування своїх сайтів. Глобальний шкоди сайт не отримає, але просування його під Google України стає важче і трудомісткий.

Якщо ви вже купили або у вас є свій сайт в доменній зоні іншої держави, то не поспішаєте турбуватися. Вихід є! Для цього вам треба бути зареєстрованим в панелі Google WebMasters . Вона знаходиться за адресою https:// www.google.com/webmasters/tools/home ? hl = ru . Доступна тільки якщо у вас є пошта від Google (GMail ). Реєструємо ваш сайт у даній панелі. Для підтвердження того, що сайт є дійсно вашим ви повинні розмістити на ньому запропонований вам мета-тег. Після додавання сайту в панель «Google WebMasters» заходите в меню «Конфігурація сайту» і вибираєте розділ «Установки». Ви побачите перед собою таке настроювання як «Географічні мети». Вибираєте - Орієнтування на користувачів в Україні (якщо ви просуваєте сайт під Google.com.ua) або Росія (якщо під Google. ru). Після цього зберігаєте настройки і радієте нової прив'язці.

Після виконання даних дій ви побачите чере тиждень-два, що ваш сайт підніметься в пошуковій ввидаче по просуваються вами запитах.

засобів знає і розповість seolj (seo журнал), на якому ви знайдете цікаві статті, які присвячені SEO.

Опубліковано: 09/04/11 @ 09:00
Розділ Блоги Домени

Рекомендуємо:

SEO-словник (частина перша) від SeoPult
Фріланс за бартер
Скрипт перегляду в новому інтерфейсі Twitter'а
Пробуємо прогнозувати трафік: відповіді на питання
Найповніша шпаргалка для IE6 або як виправити 25 + помилок Internet Explorer