Які технології в 2011 році нас чекають?

Компанією Gartner були опубліковані ключові технології, які будуть використовуватися в 2011 році.

Мобільний сфера: за прогнозами Gartner, вже у 2012 році на всій планеті будуть користуватися 1.2 мільярда осіб мобільними пристроями з мультимедійними можливостями.

Відео: популярність формату зростає дуже швидко, тому є ймовірність того, що для передачі контенту, відео вийде в число лідерів.

Флеш-пам'ять: планується використовувати Флеш-пам'ять в споживчих пристроях, тому що при мініатюрних розмірах, даний вид пам'яті має безліч можливостей для застосування.

Соціальна аналітика: сьогодні ні кого не здивуєш соціальними мережами. У майбутньому планується проводити якісний аналіз аудиторії.

Аналітика нового покоління: кошти які вже сьогодні використовуються в повсякденно життя, дозволяють піднятися аналітиці на новий рівень.

Глобальне: фахівці компанії Gartner прийшли до висновку, що комп'ютери в найближчому майбутньому будуть вбудовані в оточуючий нас світ, на думку і інших експертів все веде саме до такого розвитку подій. Це є непоганий майданчиком для бізнесменів, тому що деякі ніші ще вільні.

Терміново потрібні гроші? Візьми кредит під заставу нерухомості у компанії "Російський Кредит".

Обговорити

Опубліковано: 09/04/11 @ 03:01
Розділ Різне

Рекомендуємо:

CSS 3.0 генератори
Прив'язка домену до регіону
SEO-словник (частина перша) від SeoPult
Фріланс за бартер
Скрипт перегляду в новому інтерфейсі Twitter'а