Це провал! Не чекали? А я повернувся

Пипець! Це провал!А ось і я. Мда, ну що тут сказати? Сесія ще не скінчилася, але найважче вже позаду ... Мабуть ... Хоча струму вчора був перший іспит і я вже йду на перездачу, але з моїм становищем - добре, що я хоч допустився.

Не писав місяць вже здається. Одне можу сказати точно, що бути в офлайні місяць - це провально. Зайшов на пошту і побачив, що втратив потенційний замовлення) Думаєте це один такий? Ха ха ха! Насправді я за місяць втратив 4 замовлення, що дуже й дуже хуйово!

Але це тільки пів біди ... Мій акаунт ЕдСенс забанили. Мовляв я небезпечний для рекламодавців. Невже тільки помітили? Це через пів року реєстрації) Плакали мої пів сотні нечесно наклацаний зелених.

Втратив інтерес до всяких СЕО-Шмео. Зайшов у Рідер, а там мене чекало 1.5 штуки непрочитаних постів. Абсолютно спокійно і без жодних докорів сумління я натиснув на "Позначити все як прочитане".

Зрозумів, що Рунет - це смітник, 99% сайтів та блогів - це сумне гавно. Особливо блогосфера 9 і 10 блогів пишуть про монетизацію і СЕО. Як заманалі клони-позери!

Зараз сам думаю що ж мені робити ... Нада вже закінчити з навчанням, а там на роботу піду ... Загалом все както понуро і всі мене заебало. Все і всі, хочу на дачу або на море, подалі від всіх людей і особливо від ПК.

Опубліковано: 21/02/11 @ 01:31
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Способи підвищення юзабіліті форм.
Вийшов WordPress 2.8 Beta 2, так тримати!
Статистика використання браузерів.
Креативні шпалери c символікою Apple
3d програми в WEB