Реєстрація доменів зоні РФ відкрита для всіх.

Домен в зоні РФ11 листопада з 12.00 за московським часом (11:00 за Київським) RU-CENTER відкрив вільну реєстрацію доменних імен в зоні. РФ. Вартість домену становить 600 руб (трохи більше 100 грн).

Прийом попередніх заявок на реєстрацію доменів був завершений 10 листопада. Саме з таких заявок, яких надійшло близько 135 тис., почалася реєстрація доменів.

Передоплата внесена за 100 тис. заявок. Несплачені попередні замовлення залишаються чинними і надійдуть в обробку після початку відкритої реєстрації в порядку загальної черги відповідно до Регламенту реєстрації доменів. РФ при наявності достатньої суми на Особистому рахунку договору.

Нагадаємо, на сьогоднішній день існує проблема некоректної роботи ряду поштових служб з кириличними доменами. Тестування найбільших поштових служб показало, що тільки Yandex.ru здатний на повністю коректну роботу з такими доменами. Зі свого боку RU-CENTER заявляє про підтримку кириличних доменів поштою RU-CENTER.

Нагадаємо, кириличні домени стали доступні в травні цього року. Серед їх власників першої хвилі фігурує Яндекс, зараз з стоїть редірект на звичний для всіх yandex.ru.

Пошуковик Нігма.РФ, відповідно до нової тенденції, перетворив свій логотип, кириличний варіант домену працює на рівні з http://nigma.ru/. Разом з цим Нігма.РФ змінила алгоритм роботи з сайтами і стала першою пошуковою системою, яка віддає пріоритет в пошуковій видачі сайтів зони «. Рф».

Доменом в зоні. РФ вже також обзавівся «Бігун», одночасно з цим відкривши для клієнтів можливість проводити рекламні кампанії для сайтів в домені. рф .

При підготовці поста використовувалися матеріали сайту СЕОНЬЮЗ.

Опубліковано: 11/04/11 @ 06:04
Розділ Домени

Рекомендуємо:

Відповіді на питання
Правда про Bormaley.com
53 корисних плагіна для Joomla 1.5
Share42.com - Скрипт кнопок соціальних закладок і мереж
Нова версія клієнта твіттер TweetDeck 0.36