Як спіймати святковий трафік

Дорогі друзі, сьогодні я розповім про те, як залучати відвідувачів на свій сайт у свята. Ця схема добре підходить для отримання святкового трафіку.

Как зловити святковий трафік

Принципово нового в ній нічого немає, але я точно знаю, що багато вебмайстра та оптимізатори найчастіше мають потребу саме в простих і ефективних схемах збільшення відвідуваності, саме для цього я і пишу цю статтю.

Якщо Ваш бізнес пов'язаний з тим, що по святах у вас роблять більше покупок, то ця схема буде вам особливо корисна.

Святковий трафік (або відвідувачі у свята) - це як довгоочікуваний дощ у пустелі. Він буває рідко. Щоб зібрати достатньо води, потрібно готуватися заздалегідь. Якщо звичайний трафік треба отримувати, то святковий ловити, так як він швидкоплинний.

У черговий момент, коли я вибирав тему для нового поста, мені захотілося написати про своє життя в Америці. Мій вибір припав на святкування Хеллоуїна, на якому я був присутній. До самого Хеллоуїна залишалося трохи більше трьох тижнів.

Коли я написав пост Як святкують Хеллоуїн в Америці , я вирішив його просунути за запитом Хеллоуїн. Я розумів, що для повноцінного потрапляння в топ пошукових систем за цим запитом часу недостатньо, але вирішив спробувати.

 

Опубліковано: 12/04/11 @ 03:07
Розділ Пошуковики

Рекомендуємо:

Увага, конкурс!
Відповіді на питання по просуванню # 2
Реєстрація доменів зоні РФ відкрита для всіх.
Відповіді на питання
Правда про Bormaley.com