Веб-дизайн в стилі ретро

Дорогі друзі, сьогодні я вирішив зробити чергову добірку красивих сайтів. Набрав півтора десятка сайтів із привабливим дизайном. Начебто сайти цікаві, але не було в них родзинки. Я вже почав писати про двох перших сайтах, як раптом побачив, що вони обидва створені в ретро стилі. І тут до мене прийшла чудова ідея - зробити підбірку красивих сайтів в стилі ретро! Я тут же кинувся шукати такі сайти, і назбирав їх аж на дві збірки.

Давно в моїй підсвідомості витала думка зробити сайт-шоу в стилі ретро, і сьогодні я пропоную вам першу частину цієї збірки. Ви також можете подивитися інші сайт-шоу - Японський дизайн сайтів - 15 цікавих прикладів та Художника образити може кожен - 16 красивих сайтів .

Prahba.com - коли я згадую про веб-дизайн в стилі ретро, я насамперед наводжу цей. І знаєте чому? Не тільки тому, що він дійсно класний і стильний, і що на його головній сторінці є посилання на мій блог Shakin.ru. Я роблю це ще й тому, що господиня цього сайту люб'язно погоджувалася дати мені інтерв'ю ще в 2008 році - Сеньйора Ноель Масціас, вебдизайн-студія Prahba.com, Аргентина :

Prahba.com-веб-дізайн в стилі ретро

 

Опубліковано: 13/04/11 @ 12:04
Розділ web дизайн Блоги

Рекомендуємо:

Українська база каталогів
Що таке кінець світу? Коли він точно буде ...
Як спіймати святковий трафік
Увага, конкурс!
Відповіді на питання по просуванню # 2