Чи можна заробити в інтернеті.

Як заробити в інтернетіМетодів отримати прибуток в мережі Інтернет дуже багато. Потрібно тільки ставити перед собою завдання і знайти те, що вам особливо імпонує. У своїй маленькій оглядовій статті я зупинюся на окремих формах заробітку.

І спочатку, про що я хочу розповісти, це рерайт, копірайт і переклад текстів. Даний прийом підвищити дохід у Мережі, до того ж для новачка, який не має персонального порталу, по-моєму, найдоступніший і привабливий метод.

Займаючись рерайтінг і копірайтом (це переписування і написання своїх текстів), можна досить пристойно отримувати дохід, від декількох одиниць доларів до кількох сот в неделю.Я сам це пробував і знаю про це не з чуток.

Головне не лінуватися, а творити кожен день і не один текст, а хоча б у межах 6000-10000 знаків на день. Це більш ніж можливо, навіть якщо у вас немає вищої освіти або якихось спеціальних закінчених курсів копірайтера. Цим можливо займатися навіть учням старших класів, які більш-менш пишуть твори в школі і виконують нудні ДЗ.

Наступний спосіб доходу, про який я розповім, це дохід на рефералах. У мережі Інтернет безліч серверів, які дуже зацікавлені в притоці клієнтів, які шукають заробіток в Інтернеті. Далі, коли ви здійснюєте реєстрацію на такому інтернет-ресурсі, отримуєте персональну посилання, що називається реферального посиланням. Після цього ви запрошуєте користувачів перейти по вашому посиланню, за що вам і дають гонорари. Найбільш проблематичне в цьому варіанті заробітку це зацікавити інших зареєструватися на потрібному сайті по вашому посиланню.

І окремо хотілося б повідомити ще про один вид заробітку. Він більше підійде дизайнерам, хоча будь-хто може спробувати себе в ньому. У чому він криється? Ви, наприклад, намалювали чудовий дизайн стильної футболки, майки, або гуртки. Відсилаєте ваш винахід-розробку виробника - фірмі партнеру. Вони виконують продукцію з вашої розробкою і подають одному з користувачів покупців з їх або навіть вашого сайту. Після збуту прибутком ділиться з вами, з розробником. Але для цього краще всього мати персональний портал. І не інвестуючи в створення товару ніяких фінансів, ви будете мати за вашу розробку дохід. Такий образ діяльності ідеально підходить для Фан-сайту, де відвідуваність досить численна.

Раннє я вже розглядав способи заробітку в інтернеті , цей пост як додаток до того, що можна і як реально заробити гроші в мережі.

Опубліковано: 15/04/11 @ 08:33
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Інтерв'ю - Олексій Кушнірів aka seo2z, автор блогу seowit.ru
Ох вже ці апдейти ТІЦ
Ховаємо блог в SERP'е від спамерів
Внутрішня оптимізація сайту і сторінок
Безкоштовні 500Мб в DropBox