WebEffector: автоматичне просування vs. ручна закупівля посилань

sape webeffectorПочнемо з того, що якщо біржі посилань за типом Sape, MainLink, SeoZavr і т.д. - Це системи для ручної купівлі-продажу посилань , і нарощуванню таким чином необхідної для просування посилальної маси, то WebEffector і іже з ним (SeoPult, Rookee) - це автоматичні сервіси просування , які закуповують посилання через ті ж біржі.

Розберемося в плюсах і мінусах автоматичної системи розкрутки. Для початку, WebEffector себе позиціонує як сервіс для кінцевого користувача, а не для продвіженцев. Мовляв, все, що вам потрібно - це загнати адресу продвігамой сторінки в систему, і вона сама визначить список ключових слів, складе Анкор, розрахує бюджет і закупить посилання. А власнику сайту залишається лише потирати ручки і чекати скаженого трафіку. І в підсумку недосвідчені в своїй справі оптимізатори, як правило, користуються автоматизованими помічниками, тоді як, вибачте за каламбур, «просунуті» просувають самі.

Розглянемо, чому відбувається так, що не дивлячись на всю автоматизацію, необхідність в грамотних оптимізатора не відпала:

 1. Автоматично складене семантичне ядро . Плюси системи: повне охоплення запитів з потрібної тематики, відсів «слів-пустушок», популярність яких накручена штучно. Плюси ручного складання: оптимізатор аналізує ваш бізнес і сайт, перш ніж скласти запити.
  Розберемося на прикладі. Припустимо, ми просуваємо інтернет-магазин елітних подарунків. «Автоматом» система запропонувала б «подарунки купити», «подарунки дешево», «зробити подарунки» і безліч інших не самих відповідних запитів. Тобто трафік є - покупців немає, і шукай винного. Досвідчений аналізатор складе ядро із запитами «дорогі подарунки», «подарунки для боса», «люкс подарунки» та інші, або, як мінімум, відредагує запропонований системою список.
 2. Автоматично згенеровані анкор . Тут теж автоматична система може запропонувати масу логічних «взагалі», але неадекватних для конкретного сайту запитів, як з точки зору специфіки сайту, так і російської мови. Плюси - ви зберігаєте час, мінуси - анкор не завжди адекватний сайту, що заважає успішному просуванню, і в результаті все одно доводиться коригувати.
 3. Розрахунок вартості просування. Плюси системи - WebEffector вважатиме за вас оптимальну вартість просування сайту, але оптимізатору і тільки оптимізатору вирішувати, скільки грошей він готовий виділити на закупівлю посилань, враховуючи всю комплексність роботи над розкруткою. Система не завжди бере до уваги конкурентів, та й «не посиланнями єдиними».
 4. Система сама закуповує посилання . Здавалося б, що може бути краще - ще менше рутини оптимізатору. Але часом ваші посилання розміщуються на таких майданчиках (моторошна доменна зона, кілометровий адресу посилання і зовнішній вигляд сайту), що краще б їх там не було. Тому - довіряй, але перевіряй.
  Та й система - це завжди система зі своїми багами і падіннями. Уявіть, що вона якийсь час «по прічінческім технінам» лежить, а потім встає - і починає різко закуповувати посилання. Нормативний бум, фільтр - і поїхали спочатку!
 5. Перевірка і зняття непроіндексірованних посилань . Все б добре, але такі перевірки далеко не щоденні, і тому ви будете продовжувати платити гроші за посилання, поки система все-таки не перевірить і не прибере її.
 6. Моніторинг позицій у пошукових системах. Без сумніву, потрібна функція, однак для зняття позицій і без того існує цілий ряд інструментів.
 7. Інші можливості . Не так давно WebEffector запустив такий цікавий сервіс, як «Захист контенту». Система знаходить крадений контент, і ставить туди спеціальні посилання, ніж дає інформацію пошуковим системам, що «контент-то чужий», і ваша сторінка видається першою серед інших з аналогічний контентом. Цей сервіс є новим, тому робити якісь висновки щодо його роботі рано, але спробувати, думаю, варто.

А висновки? Глобальних висновків не буде. Автоматика чудово допомагаємо в певному прискоренні процесів, але не замінює SEO фахівця. Як всі можуть переконатися на ділі, для просування в топ одних автоматичних систем мало, голова і руки - були і залишаються головними інструментами оптимізатора.

is a post from: Aweb-Blog

Реoкомендую також прочитати наступні статті

Опубліковано: 17/04/11 @ 08:30
Розділ seo Безпека Блоги

Рекомендуємо:

Як оптимізувати PDF-документи для пошукових систем
Оновлення WordPress 3.0.2
Апдейт ТІЦ і невеликий секрет sape!
У Рекламної Мережі Яндекса (РМЯ) з'явився блог
Автоматичне створення живих сателітів із зображеннями