Що нового приніс апдейт ТІЦ 30.11.2010?

У День самого апдейта ТІЦ 30.11.2010 писати нічого особливо й не хотілося, тому що в поспіху проаналізувати сайти не так вже й легко. А ось після його завершення можна вже зробити висновки з приводу всього апдейта.

Що нового приніс апдейт ТІЦ 30.11.2010?

Для продажу посилань все просто - чим більше Тіц-а, тим більше заробіток, а тому потрібно намагатися що б він хоч не падав (так так я саме про заробіток на продажі посилань). Так що поки формула класична і не змінена.

Сайти на яких порізало ТІЦ в минулому апдейте в цей отримали +10-20 одиниць Тіц-а, а так в цілому картина не змінилася.

Тема про те Як я підняв ТІЦ за допомогою біржі статей Liex (Звіт) все ще актуальна, а пройшов вже майже рік. Не думаю, що її швидко прикриють, поки працює користуйтеся.

До речі на одному моєму новому сайті, якому скоро місяць Яндекс подарував Тіц 10. Що ж несподівано, як для нового сайту. Власне про новий сайт і його просування я розповім в одному з наступних постів, а тому можете підписатися на оновлення блогу.

У цілому апдейт ТІЦ 30.11.2010 пройшов нормально, хоча хотілося трохи краще. Мені здається що він більш реальний, ніж минулий. Що приготує нам Яндекс перед новим роком або на новорічних свят поживемо побачимо.

П.С. Толковая Пошукова оптимізація сайту від SeoProfy

Кращі новорічні рецепти з фото на кулінарному порталі Cooking

Опубліковано: 17/04/11 @ 11:01
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

WebEffector: автоматичне просування vs. ручна закупівля посилань
Як оптимізувати PDF-документи для пошукових систем
Оновлення WordPress 3.0.2
Апдейт ТІЦ і невеликий секрет sape!
У Рекламної Мережі Яндекса (РМЯ) з'явився блог