Ефективні посилання для пошукової системи Яндекс

Ефективність посилальної маси для пошукової системи Яндекс перш за все залежить від мети, яку необхідно досягти.

Спочатку пропоную вам розглянути найбільш затребувані завдання. До кожної будуть вказані найбільш важливі акценти, на які потрібно звертати виймання при закупівлі посилань. У кінці статті наведено критерії, які потрібно використовувати практичні завжди.

Тематичний індекс цитування

ТІЦ . Для чого потрібен цей показник в пошуковій системі Яндекс? У багатьох відразу може виникнути асоціація з монетизацією ресурсу. Але нас цікавить тільки просування.

Якщо просувний ресурс доданий в Яндекс Каталог (далі ЯК), то для ранжирування всередині категорії каталогу дуже важливий показник ТІЦ.

Чим вище ТІЦ ресурсу, тим вище позиція в категорії ЯК. При покупці посилань для нарощування ТІЦ слід знати наступне:

  1. Найбільший ефект дають посилання з ресурсів, які знаходяться в ЯК.
  2. Велике значення має тематика донора.
  3. Нульові донори (у яких ТІЦ дорівнює 0) так само дають потрібний ефект.

Трохи пояснимо кожен пункт. Посилання з ЯК, звичайно, найбільш ефективні для пошукового просування, але використовувати лише тільки їх не доцільно. По-перше, не так багато донорів вашої тематики можна знайти за адекватну ціну. По-друге, найкращий ефект досягається комбінацією різних донорів.

Тематика . Звичайно краще, коли донор максимально відповідає темі просувається ресурсу. Але це ідеалізований варіант. Тому додатково можна розглянути варіанти тематичних сторінок на донорі. Якщо стаття з вашої теми і посилання оточена тематичним околоссилочним текстом, то це непоганий варіант.

Нульові донори . Це посилання для різноманітності посилальної маси. Так як для ефективного нарощування ТІЦ і для просування в цілому посилальна маса в ідеалі повинна бути рівномірно розподілена по всіх сторінках ресурсу, то може знадобитися купити багато посилань. Ось тут відмінно підійдуть недорогі нульові донори.

Просування комерційного запиту

Найбільш конкурентне середовище для оптимізатора. Під комерційними запитами маються на увазі ті, з допомогою яких рекламують товари і послуги.

Раніше подібні запити нічим не відрізнялися від інших крім вартості просування. Але нещодавно Яндекс опублікував інформацію про те, що нові алгоритми ранжирування зменшують вплив «seo-посилань» на комерційну видачу результатів пошуку.

Звичайно, це не означає, що немає сенсу купувати посилання. Просто для високих результатів необхідно використовувати не тільки масову закупівлю недорогих посилань. Тут вже набагато більше має значення якісні посилання з трастових і авторитетних ресурсів.

Найбільш ефективні посилання з тематичних ресурсів з ЯК. Ціна буде висока, але саме така посилальна маса дасть можливість закріпитися в топі за конкурентним комерційному запиту.

Некомерційний запит

Найбільш прості запити. Тим не менш, вони користуються популярністю, так як за допомогою них можна отримати великий потік відвідувачів. Для того, щоб підкорити топ, вам знадобитися просто певний обсяг посилальної маси.

Якість донора можна визначити за стандартними критеріями, які наведені нижче.

Критерії відбору

Ці критерії відбору якісної посилальної маси можна застосовувати до будь-яких донорам при нарощуванні посилальної маси для пошукової системи Яндекс.

Рівень домену донора

Домени 3-го рівня користуються меншою популярністю серед оптимізаторів. Але не варто їх ігнорувати повністю. Якщо ви купуйте тільки якісну і відносно дорогу посилальну масу, то ваш вибір - домени другого рівня.

Домени третього рівня частіше за все є ресурси, які розташовані на безкоштовному хостингу. Більш низька ціна і невеликі переваги.

  1. Живий журнал або просто ЖЖ. Посилання на подібних донорах дуже швидко потрапляють в індекс пошукової системи Яндекс і відмінно посилюють позиції ресурсу по низькочастотних запитів.
  2. Домени третього рівня на ресурсах подібні pp.ua. Так як основний домен передає траст домену другого рівня, то подібні посилання є дешевим інструментом разбавкі посилальної маси.

Домени більш низького рівня не варто розглядати, оскільки їх ефективність прагне до нуля.

Рівень вкладеності сторінки

Для просування необхідно використовувати сторінки лише першого, другого і третього рівня вкладеності. Розглянемо кожен рівень детальніше.

Перший рівень . Головна сторінка. Максимальна ціна, максимально висока швидкість індексації, хороший ефект. Особливо ефективно використовувати для зміни релевантної сторінки.

Другий рівень . Середня ціна, нормальна швидкість індексація, середній ефект. Використовується як основна посилальна маса. Застосовується практично завжди.

Третій рівень . Низька ціна, повільна індексація, середній ефект. Основний мінус це більш тривалий термін індексації подібних сторінок. Тим не менш, такі донори дозволяють непогано заощаджувати на посилальної бюджеті. Головне використовувати більш трастові ресурси з грамотною внутрішньої перелінковкою.

Більш низький рівень вкладеності використовувати не рекомендується. Однак іноді бувають виключення.

Індексація сторінки

Тут все просто. Якщо це «старий матеріал», то сторінка повинна бути в індексі пошукової системи.

Якщо ви хочете розміщуватися більш природним способом: тільки в нових матеріалах, то вам залишається тільки контролювати входження в індекс. Або якось допомогти в цьому донору, прискоривши індексацію сторінки з вашої посиланням.

Число сторінок в індексі Яндекса

Дуже важливий параметр. Обов'язково потрібно перевіряти перед закупівлею. Якщо на донорі менше 100 сторінок в індексі Яндекса, то це змушує засумніватися в якості ресурсу.

Якщо в індексі Яндекса тільки головна сторінка або дуже мала кількість сторінок (до 15), то можливо донор перебувати під фільтром АГС. Такі сайти можна відразу додавати в «Black List».

ТІЦ

Значення тематичного індексу цитування. Безумовно, донори з ТІЦ рівним 0 можна використовувати, тільки варто уважно перевірити інші параметри.

У цілому для якісного ресурсу ТІЦ 10 не проблема, так що якщо у вас не стоїть завдання нарощувати тільки ТІЦ, то краще відразу відкинути сайти з ТІЦ рівним нулю.

Зверніть увагу, що високе значення ТІЦ не завжди може принести користь. Тільки при використанні зв'язки тематика + ЯК + ТІЦ>100 можна отримати відчутний результат.

Кількість зовнішніх посилань

Дуже важливий параметр. Чим більше зовнішніх посилань, тим менше трасту передає кожна окрема сторінка. Крім того, донори з великою кількістю зовнішніх посилань можуть випасти з індексу Яндекса. Краще, щоб цей параметр не перевищував 5.

Кількість внутрішніх посилань

Багато хто не звертають уваги на це показник. Тим не менш, зайва внутрішня перелінковка на сайті може пессімізіровать його в пошукових системах. Максимально рекомендоване значення - 150 внутрішніх посилань на сторінці.

Стоп слова

Якщо ви проводите автоматизовану закупівлю, то варто обов'язково перевірити цей параметр. Як мінімум потрібно перевірити наявність точних входжень у тексті на мати, інтим послуги, фармацевтику, порно.

Стоп слова в URL

Обов'язково перевіряйте завжди. Бо наша мета - вибрати якісних донорів, то варто відразу відкинути сторінки типу: Теги, Форуми, Коментарі.

Це мінімальні фільтри і більш повний список просто неможливо помістити в рамках статті.

Вік домену

Якісна посилання повинне працювати якомога довше. Перевірте вік домену. Менше 180 днів краще не купувати. Тим більше, що вибір досить великий.

is a post from: Aweb-Blog

Реoкомендую також прочитати наступні статті

Опубліковано: 18/04/11 @ 09:00
Розділ seo Пошуковики

Рекомендуємо:

Подарунки на Новий рік
Фінансовий стриптиз від листопада 2010
Безкоштовна програма Page Promoter Platinum 8.1 для Вас
Що нового приніс апдейт ТІЦ 30.11.2010?
WebEffector: автоматичне просування vs. ручна закупівля посилань