Як отримувати відвідувачів на свій сайт або SMO методи отримання трафіку. Частина 1.

1042 Як отримувати відвідувачів на свій сайт або SMO методи отримання трафіку. Частина 1.

Добрий день дорогі читачі блогу Gidin.com.ua . Сьогодні я поставив собі за мету, а саме - розпочати залучати на свій блог відвідувачів. Але це зовсім не означає, що раніше на мій блог ніхто не заходив. Звичайно заходили й читали матеріал, але все ж 20-50 осіб на добу мене явно не влаштовувало. У міру того, як я буду просувати свій проект я буду ділитися з вами тим, як отримувати відвідувачів на свій сайт .

Раніше вважалося, що чим більше людей заходить на сайт, тим краще, але з часом багато блогерів та власники сайтів переконалися, що просто залучати трафік на свій інтернет проект недоцільно, адже навіщо отримувати тих користувачів, що зайшли і відразу ж вийшли з сайту? Все частіше почали враховувати показник відмов (це і є кількість користувачів, що зайшли на сайт і відразу ж вийшли). Виникла потреба отримання цільових відвідувачів - тих, хто приходить на сайт за інформацією, враховуючи наявність потрібного і якісного контенту на сайті.

Для початку, якщо ви звичайно хочете отримувати цільову аудиторію, вам потрібно буде відмовитися чорного і деяких видів сірого SEO , таких як спам і т.д. Запасіться терпінням, тому що вам також треба будити вбивати хороший шматок свого часу на написання статей . Для того, щоб «утримати» або краще сказати зацікавити відвідувача потрібно буде мати якісний і бажано унікальний контент. Звичайно ж якісний рерайт новини може переконати пошукового робота в її унікальності але не юзера, який вже бачив щось схоже на попередньому сайті в пошуковій видачі.

Коментування форумів

Метод далеко не новий, але все-таки варто приділити йому увагу.
Шукаємо потрібні нам теми або питання через пошуковик (в пошуковій видачі таких сила-силенна). Знайшовши тему, схожу зі статтею на вашому сайті або в цілому з тематикою сайту, реєструємонового користувача форуму і коротко анонсуємосебе, ставлячи після цього анонсу ненав'язливу посилання «повна стаття». Користі від таких відповідей буде більше, якщо прокоментувати 20-30 таких форумів. І ще одне, намагайтеся, що б ваша відповідь не був схожий на спам, тому що адміністрація видаляє такі повідомлення.

Існує ще один варіант: немає тем і питань з вашої тематики. Не проблема! Реєструємо на форумі двох користувачів. Зайшовши в аккауни одного з них, ви знаходите тематичний розділ і створюєте тему з «хвилюючим» вас питанням. Виходьте з аккаунта першого зареєстрованого вами користувача і заходьте з аккаунта іншого, знаходите написаний вами питання і відповідаєте ставлячи посилання на свою статтю.

При створенні цих двох акаунтів намагайтеся реєструвати кожен з різних IP. Це потрібно для того, що б адміни не вирахував вашу хитрість переглянувши IP адреса 1 і 2 користувача.

Відповіді Mail.ru, Yandex відповіді і Google відповіді

Тема дуже актуальна, тому що велика кількість людей намагається знайти відповіді на хвилюючі їх питання саме тут. Мінусом цих відповідей є те, що теми відносно швидко закриваються. Відповіді Mail.ru «живуть» до 1 місяця (але іноді і більше), але все ж приносять непоганий трафік. Відповіді Google існують у середньому 2-5 місяці (залежно від того, як тема обговорюється - активно чи пасивно). Коли я тестував відповіді, то з одного відставленої посилання в день приходило по 20 чоловік на день.
На рахунок відповідей Yandex нічого сказати не можу, так як ніколи ними не користувався, тим не менш чув багато позитивних відгуків при трафік, який призводить Яшин сервіс.

Дана система залучення користувачів за допомогою відповідей вельми трудомістка, але як варіант може цілком розглядатися.

Коментування схожих новин

Якщо у вас на сайті (або блозі) є, на приклад, новина про новий автомобіль, ви шукайте схожу новину (тобто статтю про ту ж моделі авто) і порівнюєте знайдену статтю зі своєю. Потрібно уважно прочитати знайдену новина і написати у коментарях відгук, наприклад: «А я читав, що в цьому автомобілі зовсім не такі ходові якості. Ось тут пишуть так - «посилання на вашу новину», і ставимо посилання на свою новина, багатьом людям стане цікаво, що саме написано в тій статті на яку варто посилання і вони будуть переходити. У більшості випадків модератори не будуть видаляти вашу посилання так як вона буде тематичною.

Думаю не варто пояснювати, що чим більше відвідуваність сайту на якому ви залишаєте коментар, тим більше людей перейде по вашому посиланню.

мікроблогінгу Twitter

Twitter не можна назвати новинкою в російськомовному сегменті інтернету не дивлячись на те, що російської мови в ньому якраз і немає (хоча розробники заявили про швидке впровадження російської мови в сервіс).

Коротенько про отримання трафіку: реєструємо свій аккаунт і анонсуємо новина з вашого сайту ставлячи в кінці посилання на повну новину (повідомлення можна писати не довше 160 символів).

Взагалі, тема розвитку свого облікового запису - досить актуальна. Якщо ви будете писати цікаві новини і вас будуть фолів (підписуватися на читання вашого облікового запису) і читати вас, то це буде давати відмінний приплив відвідувачів. При цьому не варто зациклюватися на тому, що б ставити посилання тільки на свої сайти. Варто додавати новини і з інших сайтів, головне що б вони були цікавими.

В недалекому майбутньому ви зможете читати наступні статті «Як отримувати відвідувачів на свій сайт або SMO методи отримання трафіку », головне залишайтеся зі мною і не забудьте підписатися на новини за. Із задоволенням вислухаю ваші запитання, пропозиції та відгуки.

Цікаве: хочете зняти квартиру на добу ? Наш партнер dom2.by допоможе вам у цьому.

P.S. хочете піти на водійські курси. Тоді АвтоВуз погут вам у вирішенні ваших проблем і бажань.

Опубліковано: 18/04/11 @ 12:04
Розділ Безпека Блоги Пошуковики

Рекомендуємо:

Ефективні посилання для пошукової системи Яндекс
Подарунки на Новий рік
Фінансовий стриптиз від листопада 2010
Безкоштовна програма Page Promoter Platinum 8.1 для Вас
Що нового приніс апдейт ТІЦ 30.11.2010?