mp3promo - відмінний конверт музичного трафіку

mp3promo.com

Як відомо, продавати в інтернеті можна будь-яку продукцію, яка легко конвертуються в потік біт і байтів. Бази даних, програми, картинки, відео і звичайно ж музику ! Кілька років тому продаж mp3 контенту була дуже прибутковим заняттям, але потім поступово ожіотаж вірш. Мабуть, час mp3 конверта знову наступає і mp3 партнерки оживають знову.

Можливо на руку вебмайстрам зіграло посилення боротьби з торрент-трекера у Європі та Америці, коли продюсерські компанії почали більше заробляти не на продажу музики, а на судових позовах. Можливо, тут справа в чомусь іншому. У будь-якому випадку, mp3 конверт живий і буде жити, ура!

Мова сьогодні піде про партнерську програму mp3promo.com . Дана партнерка націлена на буржуйський трафік і, як складається стійке враження, на вітчизняного вебмайстра. Чому трафік буржуйський, думаю, довго пояснювати не треба. Наші люди, як я вже не раз стверджував, купувати не будуть до тих пір, поки живе вконтакте і торрент-трекери - на мій погляд основні сховища піратського контенту. Та й у голові нашій має що-небудь Перемкнути.

Працює mp3promo за досить простою і нехитрою схемою. Весь трафік потрібні конверти на сайт mp3devil.com , на якому і здійснюються безпосередньо покупка контенту. Відмінний сайт зі зручним і дизайном, що запам'ятовується.

mp3demon.com

Окремі треки стоять на mp3devil порядку 5-8 центів, цілий альбом від 30 центів до кількох баксів, але особливо лякатися не варто. Мінімальна сума, яку може внести на рахунок покупець 20 $ з яких мінімум 8 $ опиняться на вашому рахунку.

Funds

До речі про виплати. Стандартний відсоток для вебмайстрів 40% , новачки (протягом 30 днів після реєстрації) отримують 60% . Оплата здійснюється за WebMoney, мінімальна сума для виведення 50 $ . На мій погляд, дуже вигідні умови. Мало можна знайти подібних партнерок.

Трафік можна лити як безпосередньо на головну, так і на окремого виконавця або альбом. Серед промо матеріалів кілька варіантів банерів, в тому числі і банер, що чимось нагадує тизерну рекламу. Для автоматизації (в більшій мірі для дорвейщики) можна завантажити дамп бази всього наданого контенту у форматі CSV або SQL.

mp3demon

Для вебмайстрів існує реферальная програма , яка платить 5% з доходів рефералів. Незабаром творці партнерки обіцяють вивести у світ ще і партнерську програму по фільмах. Так що будемо чекати.

Якщо узагальнити все вищесказане, дуже цікава і перспективна партнерська програма з вигідними умовами для вебмастерів. Так що поспішайте реєструватися (чиста та партнерська посилання) і вперед в погоню за трафіком!

Читайте також:

Опубліковано: 18/04/11 @ 03:07
Розділ Безпека Блоги Пошуковики

Рекомендуємо:

Як отримувати відвідувачів на свій сайт або SMO методи отримання трафіку. Частина 1.
Ефективні посилання для пошукової системи Яндекс
Подарунки на Новий рік
Фінансовий стриптиз від листопада 2010
Безкоштовна програма Page Promoter Platinum 8.1 для Вас