10 рад по підбору ключових слів

Ключові слова - це основа рекламної кампанії. З них усе починається, адже саме вони запускають рекламний процес. Якщо потенційні клієнти шукають ваш товар або послугу, їм буде простіше це зробити, якщо ви правильно підберете ключові слова. А вам правильно підібрати їх буде вигідно фінансово.

Порада номер 1: Поставте себе на місце клієнта.

Подумайте, які ключові слова він може використовувати при пошуку вашого товару чи послуги. Розгляньте окремо кожен свій продукт/послугу: які слова, з точки зору клієнта, найкраще описують їх? Відразу розбийте список на «категорії», «бренди» та «моделі». Починайте з простих фраз, які містять 2-3 слова - саме вони є найбільш ефективними. Далі додайте назви брендів, моделей. Не забудьте використовувати форму множини.

Порада номер 2: Розділіть слова по групах.

Зіставте ключові слова тексту свого оголошення. Логіка проста: будь-яка людина хоче якомога швидше знайти потрібну інформацію, тому віддає перевагу тільки тим оголошеннях, які мають безпосереднє відношення до введеному ним запиту. Відповідно, ключові слова повинні точно відповідати вашим оголошенням та цільової сторінці вашого сайту.

Складіть такий список для кожного продукту. На основі цих списків ви зможете скласти окремі групи з доречними оголошеннями. Адже користувач навряд чи захоче шукати потрібну йому річ, перебираючи непотрібні. Не бійтеся великої кількості груп, адже ваше завдання показати людині те, що він шукає.

Порада номер 3: Не забувайте про місто і країні, на яку орієнтована ваша реклама.

Зрозуміло, що ви налаштуєте геотаргетинг, і оголошення будуть відображатися тільки в потрібній країні або області. Але люди часто забивають в рядок пошуку назву міста, а відповідно запити, що містять конкретні назви міст і країн теж зіграють у вашу користь.

Порада номер 4: Використовуйте синоніми, різні варіанти написання слів і можливі помилки.

Наприклад, якщо ви рекламуєте курси англійської мови, то можна додати такі ключові слова, як навчання, уроки, заняття. Якщо ви продаєте техніку, то можна використовувати назви брендів, написані латиницею, кирилицею або взагалі написаних з друкарськими помилками: Siemens, Сіменс або Simens.

Порада номер 5: Видаліть слова і фрази, які є занадто загальними для даних груп, але при цьому не захоплюйтеся «звуженням» запитів.

Видаліть слова, які є занадто загальними, неточними. Як правило, краще за все працюють фрази з 2-3 слів. Група об'яв, присвячена кульковим ручкам, повинна містити ключові слова, що безпосередньо пов'язані з кульковими ручками, а не з гелевими, пір'яними або ручками загалом. Такі ключові слова, як золотисті кулькові ручки для школярів, мають занадто вузьке значення, щоб бути ефективними.

Порада номер 6: Використовуйте різні частини мови

Використовуйте іменники, дієслова та прикметники.

Наприклад, прибирання, прибирати, прибиральний

А такі слова як «купити», «знайти» у поєднанні з вашим запитом додасть вам клієнтів, які хочуть зробити покупку.

Порада номер 7: Використовуйте сленгові назви ваших товарів.

Використання споживчого та професійного сленгу теж здатне збільшити вашу аудиторію. Наприклад, всім відомо, що пральну машину в народі звуть «пральки», материнську плату - «Материнка», а мобільний телефон «мобілкою». Подумайте, чи є такі «народні» варіанти у вашого товару чи послуги.

Порада номер 8: Використовуйте мінус-слова.

Додайте до вашим запитам мінус-слова. Подумайте, які запити можуть призвести до показу ваших об'яв, але клієнта не задовольнити. Наприклад, якщо ви продаєте велосипеди, але не займаєтеся запчастинами для них, то слово «запчатсті» є для вас мінус-словом і показ оголошення за запитом «запчастини для велосипеда» вам зовсім не потрібен. Додавши мінус-слова, ви як раз відсіче зайві, нерелевантні покази, а, отже, не будете платити за непотрібні вам кліки по оголошенням.

Порада номер 9: Використовуйте інструменти для добору ключових слів

Найпопулярніші - Вордстат від Яндекса (http://wordstat.yandex.ru) та Інструмент добору ключових слів Google Adwords, який знаходиться у вкладці "Звіти та інструменти». Вони можуть запропонувати нові ключові слова, а також виявити можливі мінус-слова.

Порада номер 10: Регулярно аналізуйте свої ключові слова.

Видаляйте ключові слова, що не приносять користі, і виявляйте причини ефективності найбільш вдалих слів, додавайте нові.

Успішної Вам рекламної кампанії!

Новини від Google AdWords

У Google AdWords стартував сервіс з'єднання вас з клієнтами, які шукають ваші товари та послуги, Google Global Market Finder. Тепер ви зможете визначити, де знаходяться ваші потенційні клієнти.

6 грудня, Google оголосив про запуск Google Global Market Finder - безкоштовного онлайн інструменту, який допоможе вам знайти нові ринки за кордоном. Google Global Market Finder допоможе вам відповісти на питання: хто мої потенційні клієнти за кордоном?
Щоб використовувати інструмент, потрібно ввести ключові слова, що описують ваш продукт або послугу і вибрати, який тип ринку або регіон ви хотіли б вивчити. Ви можете вибрати один з регіонів, таких як Європейський союз, «G20" економікою, або Південної Америки.
Google Global Market Finder автоматично переводить ваші ключові слова на мови, які використовуються на кожному з обраних ринків і в обраній країні. Потім рядки кожного місця на ринку об'єднуються за кількістю пошукових запитів, і вам видається ціна пропозиції, і конкуренція за кожне перекладене ключове слово.
За допомогою цього інструменту, компанії зможуть відповісти на такі питання як: «Наскільки конкурентоспроможним є конкретний ринок для їхнього бізнесу?», «Як попит в одній країні порівняти з попитом в інших країнах світу?», «Скільки буде коштувати почати рекламну кампанію на цьому новому ринку? »
Так як автоматичний переклад не є досконалим, не забудьте переконатися, що перекладені терміни відповідають вашому бізнесу.

is a post from: Aweb-Blog

Реoкомендую також прочитати наступні статті

Опубліковано: 20/04/11 @ 12:03
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Нова версія WordPress 3.0.3
Естафета «Комментери» і не залишають мене думки про заробіток
Питання та відповіді по Wordpress - випуск 8
Індексація «вКонтакте» - важливість просування в соцмережах росте
Відповіді на питання по просуванню, № 3