Як зайняти два місця в топ 10 пошукачів

Дорогі друзі, як ви напевно спостерігали, часто в результатах пошуку Google, Яндекса і інших пошукачів з якого-небудь запиту можна побачити, що який-небудь сайт займає відразу два місця в топ 10. У Google це було давно, в Яндексі з'явилася з липня 2010 року.

Як зайняти два місця топ 10 пошукачів

Це дозволяє сайту одержувати набагато більше відвідувачів, ніж коли він буде займати тільки одну позицію. Для комерційних сайтів це має на увазі збільшення кількості замовлень і зростання прибутку. Якщо при цьому сайт займає верхні позиції, то він буде отримувати основну масу цільових відвідувачів за потрібною пошуковому запиту.

Якщо ваш сайт вже присутній в топ 10 з важливого для вас пошуковому запиту, то для збільшення кількості відвідувачів і зростання числа замовлень можна вивести в топ 10 пошуковиків другу сторінку вашого сайту, щоб зайняти два місця. При просуванні сайтів моїх клієнтів ця схема себе дуже добре зарекомендувала як у рунеті, так і в англомовному сегменті інтернету.

Отже, що ж потрібно зробити, щоб ваш сайт зайняв дві позиції в топ 10 пошуковиків? Щоб зайняти два місця в першій десятці, бажано, щоб там вже повинна була присутня якась сторінка вашого ресурсу. Якщо цього поки немає, то потрібно спочатку попрацювати над тим, щоб вона потрапила в топ 10, і тільки після цього приступати до просування другої сторінки.

У цілому я прихильник того, щоб у просуванні сайту концентрувати більше зусиль на меншій кількості пошукових запитів, ніж просувати відразу багато запитів, докладаючи до кожного мінімум сил. На мій погляд, набагато ефективніше просувати 3-5 запитів, ніж десятки і сотні. У міру виведення в топ 10 можна приступати просуванню наступних запитів.

Отже, припустимо, що одна сторінка вашого сайту вже присутній в топ 10. Для виведення в першу десятку другої сторінки потрібно вибрати відповідну для певного запиту сторінку на вашому ресурсі.

Головна або внутрішня - в даному випадку не має особливого значення. Звичайно, за інших рівних умов у головної сторінки сайту набагато більше шансів потрапити в топ, ніж у будь-якій внутрішній, але для виводу в топ двох сторінок одночасно потрібно орієнтуватися на два фактори - які сторінки по даному запиту вигідніше вивести в першу десятку для вашого бізнесу і які сторінки вважають придатними (релевантними) пошуковики.

 

Опубліковано: 20/04/11 @ 06:07
Розділ Пошуковики

Рекомендуємо:

Поради тим, хто вирішив заробити на сайті за допомогою контекстної реклами
10 рад по підбору ключових слів
Нова версія WordPress 3.0.3
Естафета «Комментери» і не залишають мене думки про заробіток
Питання та відповіді по Wordpress - випуск 8