Апдейт «Mayday" - це алгоритмічне оновлення

102446_gd

У той час як веб-майстра заробляють онлайн , алгоритми пошукових машин змінюються і стежать за нами як суворі наглядачі. За 2009 рік алгоритм органічного пошуку зазнав до 550 змін з боку Google. У силу сказаного, власникам сайтів не бажано звикати до окремих факторів ранжирування. Не можна пов'язувати розвиток свого сайту з певним сигналом алгоритму. Інакше ви будете в цілковитій залежності від частих змін Google. Потрібно розібратися, які цілі переслідує ця пошукова система по мірі того, як змінюється. Таким чином, можна зберегти свій пошуковий трафік на одному рівні, тобто уникати різких перепадів.

Але, незважаючи на все це, часті зміни не залишаються непоміченими навіть з боку тих, хто сильно не зосереджується на алгоритмах. До цієї категорії належить і "Mayday" апдейт, настільки бурхливо обговорюється web-фахівцями. Google охарактеризував цю зміну, як необхідна для виведення високоякісних сайтів в топ за запитами низької частоти, промовивши, що воно пройшло повне тестування та має місце. Це зміна ранжирування, а не індексування. Швидше за все, воно торкнеться саме тих сайтів, які мають менший трафік, але їхні сторінки проіндексовані. Можна припустити, що зміни потерпить трафік «довгого хвоста», що формується від запитів.

По всій видимості, ці зміни більш актуальні для великих сайтів, для яких характерні мала кількість посилань, до декількох кліків з основної сторінки і чиї «інформаційні начинки» не відрізняється особливою унікальністю і цінністю. До таких сайтів відносяться сайти e-commerce.

Раніше сторінки з невисокими показниками якості могли добре ранжируватися. При дотриманні, звичайно, умови, що в них високі показники релевантності. Тепер же ситуація дещо змінюється. Наявність високого показника релевантністю не грає вирішальну роль при відсутності інших характеристик якості.

Порада для власників сайтів: якщо розглянута ситуація сильно торкнулася вас, потрібно прибрати ті запити, за якими сайт отримує менший потік відвідувачів і подивитися на сторінку видачі, щоб виявити ті веб-сторінки, що мають високий рейтинг. З'ясувати, які показники роблять їх більш затребуваними?

Потрібно, враховуючи, що розглянута зміна буде працювати довгий час, подумати, яким чином підвищити цінність цього типу сторінок? Звичайно, за умови, що це зміна дійсно стосується вашого сайту, впливає на нього.

На відео сайті Youtube було опубліковано відео ролик від Метт Каттс з Google. Він сказав, що дана зміна допоможе підкоригувати наше уявлення, які саме сайти більше відповідають низькочастотних запитах. Тут же під час виступу були дані поради тим власникам сайтів, чиї інформаційні ресурси зачепили ці зміни. Рада полягав у тому, що необхідно оцінити якість цих сайтів. Якщо сайт більш якісно працює, відповідаючи тим запитам, які зазнали зміни, треба серйозно подумати над тим, як додати на нього потік відвідувачів; переконатися в тому, що сторінка має велике смислове навантаження, більшу корисність, ніж простий збіг з ключовими словами запиту.

Також було відзначено, що даний "Mayday" апдейт:

1.Не має нічого спільного з апдейтом «Caffeine», який розглядається, як зміна інфраструктури, як нова «інфраструктура» для алгоритму.

2.ето алгоритмічне оновлення.

3.В основному стосується довгих низькочастотних запитів (long-tail).

4.Прошел ретельне тестування

Основним завданням цієї зміни є підвищення якості видачі за запитами низької частоти. Причому акцент робиться на якість і релевантність. А це високий CTR і висока ефективність, що вигідно Google.

Мені здається з кожним днем стає як важким завданням, так і захоплюючою.

Опубліковано: 21/04/11 @ 11:05
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Найпопулярніші запити в Google в 2010 році
Як зайняти два місця в топ 10 пошукачів
Поради тим, хто вирішив заробити на сайті за допомогою контекстної реклами
10 рад по підбору ключових слів
Нова версія WordPress 3.0.3