Особливості просування в пошуковій системі Рамблер

rambler

Сьогодні гостьовий пост від автора блогу «Заробіток в Інтернеті «. Якщо в загальному і цілому оцінювати статтю, то я б назвав її вміст «порадами для новачків», а з деякими тезами ще б і посперечався. Але втручатися не став - контент повністю авторський. Якщо є, що сказати по темі, милості прошу в коментарі. Сам же я прощався, надаючи слово автору ...

У цьому пості хочу розповісти про оптимізацію сайту під пошукову систему Рамблер. Багато хто з Вас, дорогі читачі, напевно, подумали: навіщо комусь оптимізувати сайт під цей пошукач? Мовляв, за останні роки його позиції мають тенденцію до постійного падіння. Але як би там не було, Рамблер залишається третя пошуковою системою за популярністю. На сьогоднішній день, обсяг його пошукового трафіку складає 5%. Причому, ці 5% - люди, які користуються Рамблером за звичкою, і за статистикою їх середній вік становить понад 30 років. А значить це платоспроможна аудиторія, тому що в такому віці люди можуть собі багато чого дозволити ...

У перекладі з англійського слова "Rambler" означає «волоцюга». Ця назва була вдало вибраний в 1996 році, так як ті часи - це період становлення Рунета, і Рамблер був першопрохідцем серед пошукових систем. Але щось ми відхилилися від теми посту, давайте конкретніше поговоримо про оптимізацію сайту під цю пошукову систему.

Відразу скажу, що просування сайту під Рамблер - справа вкрай невдячна, тому що відстежити алгоритми його роботи практично нереально. У порівнянні з іншими пошуковими системами він дуже довго індексує сторінки, попадання сторінок в індекс може зайняти від декількох місяців до одного року.

А в оптимізації під Рамблер індексація сайту має величезне значення. Якщо сайт був більш-менш повністю проіндексовані, то краще не вживати ніяких особливих дій, тому що це може тільки погіршити його позиції. Кращим способом підвищити авторитет сайту в очах пошуковика - це зареєструватися в ТОП 100 , сайтам з цього рейтингу віддається деякий пріоритет .

При оптимізації сайту під Рамблер важливо пам'ятати, що його роботи не бачать різні мета теги. Щоб підвищити релевантність статті, потрібно вставляти ключові слова в такі теги як :

, , , , .

Також слід стежити за наступними факторами:

  • Рамблер віддає перевагу доменах другого рівня і зон RU, SU;
  • наявність сайту в старих трастових каталогах може непогано позначитися на Ваших позиціях у видачі;
  • блоги не слід оптимізувати під Рамблер, так як він любить статичні сайти, без якихось різких змін;
  • для покращення індексації обов'язково повинна бути карта сайту;
  • публікуйте унікальний і корисний контент з оптимальною щільністю ключових слів;
  • Рамблер виключає з індексу копіпаст і сайти з маленькою відвідуваністю;
  • він не любить різке збільшення посилальної маси, кількість зовнішніх посилань потрібно збільшувати поступово;
  • не розміщуйте посилання в підвалі.

Враховуючи всі ці особливості не потрібно сподіватися на швидкі результати. Перші результати оптимізації під Рамблер, буде видно не раніше, ніж через півроку. І слід пам'ятати, що він надає великого значення розвитку ресурсу, тут працює правило авторитетності.

PS У наш час авіаквитки купити так само просто як купити помідори в сусідньому овочевому магазині, а ось просунути сайт за цим запитом так само непросто, як купити ті ж помідори, але в дорогому й стильному бутику.

Читайте також:

Опубліковано: 21/04/11 @ 01:36
Розділ Блоги Пошуковики

Рекомендуємо:

Апдейт «Mayday" - це алгоритмічне оновлення
Найпопулярніші запити в Google в 2010 році
Як зайняти два місця в топ 10 пошукачів
Поради тим, хто вирішив заробити на сайті за допомогою контекстної реклами
10 рад по підбору ключових слів