Новий алгоритм від Яндекса "Краснодар"

Спонсор посту: Професійне просування сайтів роблять у компанії SEOinUA

Чим далі в ліс, тим більше дров. Саме так можна сказати про новий пошуковий алгоритм від компанії Яндекс. Суть алгоритму "Краснодар" є зміна пошукової видачі в залежності від уподобань користувачів.

Ось самі вдумайтеся на ті сайти у видачі на які буде більше переходів будуть ранжируватися вище в пошукових системах. Тоді що виходить? При створенні нових сайтів інтересу до них зовсім не буде, так як про них взагалі мало хто знає.

Найбільше переходів у сайтів, які знаходяться на першій сторінці пошукової видачі, а це говорить про те, що з першої сторінки сайти витіснити практично не вийде. Дійсно тупість нового алгоритму, хоча для топових сайтів це дуже добре. До того ж сайти, які знаходяться в топі, будуть користуватися послугами компаній, які будуть на кліківать переходи. Повернення до систем активної розкрутки виходить.

Хоча Яндекс сподівається своїм алгоритмом "Краснодар" зробити видачу більш релевантною. Мені здається, що навпаки успіху у цього алгоритму ніякого не буде, хоча покаже час.

При пошуку якоїсь страви скажемо "салат цезар" Пошукова система видасть ресторани і сайти з рецептами, а вище будуть ті сайти, які більш популярні серед користувачів. Ось самі подумайте, як можуть бути популярні ресторани? Якщо я шукаю салат то напевно рецепт, а от ресторани будуть першими, так як це комерційні ресурси і в них будуть більше бюджети. Тільки зараз це посилальні бюджети, а тепер до них додатися ще так звана "користувальницька популярність".

PS Скоро новий рік, а тому потрібно шукати подарунки. Кращий подарунок для дівчат - це косметика. Раджу купувати багато, так як набагато дешевше, ніж у роздріб. Готуйте подарунки до новорічних свят заздалегідь.

Опубліковано: 22/04/11 @ 06:38
Розділ Пошуковики

Рекомендуємо:

Міжнародне інтерв'ю - Джеральд Вебер, відомий SEO-спеціаліст, президент SEM-Group.net, США
Як змусити посилання працювати? 15 принципів нарощування посилань
Урок по створенню новорічної ілюстрації
Відео-курс "Оптимізація і правильне просування сайту"
«БОГИ» блогосфери