Блог-шоу - випуск 42

Дорогі друзі, в ефірі сорок другий випуск блог-шоу - моєї традиційної добірки цікавих і корисних матеріалів, які мені зустрілися на просторах інтернету. Ви можете почитати попередні випуски в рубриці Блог-шоу .

Блог-шоу-випуск 42

Починаючи з цього випуску, я роблю невелика зміна. Раніше у кожному блог-шоу я робив посилання на форму, через яку всі бажаючі могли додати цікаві матеріали. Тепер, коли обсяг інформації через цю саму форму став таким великим, що старий Глобатор вибивається з сил і падає в голоблях, тому форму я прибираю. Мені і так трапляється багато корисностей в інтернеті, яких з лишком вистачить на блог-шоу.

Короткий зміст сьогоднішньої серії: Цікаве в інтернеті, Англомовний інтернет, Послуги, програми та скрипти, Інтерв'ю та опитування, Конкурси та естафети, Wordpress, Різне.

Цікаве в інтернеті

На проекті «Рейтинг Рунета » розпочався перший етап народного голосування за найкращі сайти рунету. Голосування триватиме до 7 березня 2011 року.

Ігор Іванов створив підручник з пошукової оптимізації , використовуючи кращі, на його думку, статті з найцікавіших SEO блогів, а також тим свого форуму. Дякую Ігоря за те, що він включив в підручник кілька моїх статей.

Димок написав дуже корисний пост - Просунутий аналіз джерел трафіку: Google Analytics + Excel .

Олексій Терехов виклав звіт з конференції SeoMoscow 2010 . Думаю, там було дуже цікаво. Шкода, старому Глобатору на такі заходи з сибірських заметів не вибратися.

 

Опубліковано: 23/04/11 @ 06:39
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Деякі роздуми на тему технології Яндекса Спектр
А я все граюся:) Відкрив свій клан і сайт клану
Як дозволити Google сканувати вміст вашого AJAX
З яких сайтів потрібно купувати посилання, а з яких ні
Новий алгоритм від Яндекса "Краснодар"