Збільшуємо заробіток в GoGetLinks

Те що я сьогодні розповім, для кого-то може бути вже відомо, деякі можуть вважати це не красивим. Однак якщо ви хочете збільшити свої доходи в GoGetLinks , то можете використовувати дані рекомендації.

Почати варто з того, без чого дохід в даній біржі не можливий - це ваші сайти. Кожен з вас вже знає, що для роботи з GGL потрібен як мінімум піврічний сайт для людей з ТІЦ 10. Але іноді й цього мало і ваша заявка на додавання сайту в біржу може бути відхиляє. Що робити в такому випадку? Відповідь тільки одна - виходити на зв'язок з адміністрацією біржі.

Зі свого досвіду, можу сказати, що адміністрації GGL досить адекватні люди. Тому не варто боятися написати лист в техпідтримку, щоб постаратися додати ваш СДЛ. Головне - пишіть грамотний і спокійний текст, адже ніхто не любить нахабна поведінка і порожні наїзди.

Одного разу, я купив сайт який пізніше додав в GoGetLinks , але правилами біржі в неї заборонено додавати сайти на колективних CMS, начебто Cogear або Livestreet. Тоді я написав в техпідтримку, де пояснив що сайт ведеться тільки мною, а вибір колективної CMS був зовсім для інших цілей. На наступний день мій сайт вже брав перші заявки.

До речі, якщо ви тільки додали сайт в біржу, зробіть пошук заявок по фільтру, в якому вкажіть що шукайте пропозиції для розміщення вічних посилань у вже проіндексованих статтях. Таких пропозицій досить багато і ви зможете заробляти вже в перший день.

Тепер пара слів про рекламодавців в біржі і про те як виконувати більше заявок.

У GGL є 2 типи рекламодавців - толкові люди і мудаки. Других краще уникати, але якщо ви все-таки вирішили прийняти заявку від них, готуйтеся її переробляти. Зазвичай, вони починають докопуватися до ком у реченні, нібито неправильних мовних оборотах і тд. Коротше кажучи, схвалення вашого посилання може затягнутися на невизначений термін. Виправте як просять, якщо знову знаходяться причини до доопрацювання, краще зняти посилання і відмовитися від завдання. Нерви адже дорожче.

І ще один хитрий, але не гарний трюк. Часто в заявці суворо вказано максимально допустиму кількість зовнішній і внутрішніх посилань. І як правило, такі обмеження зводять нанівець внутрішню перелінковку сайту. Як бути в таких випадках, не видаляти ж внутрішні посилання? Дле вирішення цієї проблеми, нам допоможе плагін для WordPress - WP-No External Links . Додаємо посилання у виключення і ставимо галочку напроти пункту про маскування ВСІХ посилань сайту, включаючи перелінковку. Подаємо заявку на перевірку і відразу ж знімаємо галочку з налаштувань плагіна.

Але якщо ви хочете заробляти ще більше, ось вам формула:

X x Y x Z = Profit!

де, X - число ваших сайтів, Y - показники, Z - наявність вільного часу.

Опубліковано: 24/04/11 @ 01:35
Розділ Заробити

Рекомендуємо:

Мінус-слова в контекстній рекламі
Стрес-розминка, або поради копірайтерам для організації роботи в режимі «аврал»
Блог-шоу - випуск 42
Деякі роздуми на тему технології Яндекса Спектр
А я все граюся:) Відкрив свій клан і сайт клану