Як зробити падаючий сніг на своєму сайті

Дорогі друзі, скоро Новий рік, і у багатьох блогерів є бажання прикрасити свій блог відповідно, щоб відчувалася святкова атмосфера. Можна зробити новорічний варіант логотипу, повісивши на нього шапку Діда Мороза, розвісивши ялинкові іграшки і припорошив снігом.

Раз мова зайшла про сніг, то мені не довелося далеко ходити - у нас в Сибіру його багато, тому викладаю своє свіже фото. Це старий Глобатор йде з підгодівлі бездомних кішок, які живуть на теплотрасі (її видно за мною, така сіра труба):

Как зробити падаючий сніг на своєму сайте

А можна піти далі і додати падаючий сніг на свій сайт. Про це ми сьогодні і поговоримо.

На своєму блозі падаючий сніг я робити не став - похилий вік старому Глобатору вже не дозволяє робити таких вольностей, я просто додав новорічних мишей і повісив на лампу ялинковий вінок. Думаю, багатьом блоггерам захочеться піти далі і зробити падаючий сніг.

Досить гучних слів, приступаємо до справи. Почну я з плагінів для створення снігу для мого улюбленого движка Wordpress. Щоб не засмучувати високоповажну публіку, у якій сайти на інших движках, я грунтовно покопався на просторах інтернету і знайшов рішення для створення падаючого снігу на Drupal, Maxsite CMS, Data Life Engine, Joomla, phpBB, vBulletin і для блогів на сервісі Blogspot. Крім цього, я зібрав кілька скриптів, які підходять для сайту на будь-якому движку.

Падаючий сніг для Wordpress

Wordpress прекрасний тим, що є тисячі плагінів, в тому числі і для створення падаючого снігу. Не потрібно встановлювати скрипти, все робиться просто - завантажуємо плагін на хостинг і активуємо його в адмінці.

Я наведу декілька найбільш цікавих плагінів, на мій погляд, для створення ефекту падаючого снігу на сайті. Якщо який-небудь відмовиться працювати на вашому блозі, просто спробуйте інші, будь-якої обов'язково запрацює.

Let It Snow!

Відразу скажу, що з усіх плагінів для створення падаючого снігу на блозі Wordpress мені сподобався саме цей. Плагін Let It Snow! був створений в 2007 році на прохання розробника движка Wordpress Метта Мулленвег програмістом з ніком Aen.

 

Опубліковано: 25/04/11 @ 01:35
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

25 Linux команд для затравки
Мотивація!
Історія зміни тІЦ - як дізнатися
25 команд Linux
Збільшуємо заробіток в GoGetLinks