Щасливий фермер. Злом щасливого фермера

щасливий фермер

Одразу кажу, що отримати голд на шару не можна!) Не існує способу отримання Голда на шару, а якщо і є то ніхто його вам (і мені в тому числі) не скаже.

Я хочу вам запропонувати досить простий і дуже ефективний спосіб швидкої прокачування. Мінус тільки один, він не приносить грошей, тільки досвід!

Отже, адже всім зрозуміло що все тримається на обмані?)

Для початку зареєструйте штучок так 10 акаунтів вконтакте . Фейків, загалом. Наповніть їх як попало) Наприклад візьміть 10 анкеток яких-небудь емогерл і тупо скопіювати! Повірте плагіат на тлі майже 40 мільйонів акаунтів ніхто не помітить)

Перелінкуйте їх всіх . Загалом подобавляйте кожного один-одному в друзі. І не забудьте додати їх собі в друзі. Ось так от за 2 хвилинки ви отримати +10 друзів)) ГГ)

Заради безпеки можна використовувати проксі. Для фейків! Скажімо, накопати 10 кульових проксі не складно (не обов'язково анонімних між інш). І встановити 2 бразуер і налаштувавши там проксі, ви симулює активність 11 (11 - ви) нібито різних користувачів.

Додаємо всім додаток Щасливий фермер . Посилання тут . Це обов'язково для всіх акаунтів якщо хто не здогадався.

счастлівий фермерА тепер власне сам трюк! Заходимо на основний рахунок у 1 браузері, на один з фейк акаунтів на 2. І фейком починаємо садити бур'яни і шкідників на основний акк. І власне одночасно прибирати їх з головного профілю))

Можна підкинути 25 сорянков і 25 шкідників. Тобто 50 гидот в сумі. З 10 аккунт це виходить 500! Прибираючи кожну погань ви виходить +2 досвіду. Прибравши 500 ви отримаєте +1000! То-є кожні 24 години витративши всього 10 хвилин виходить на халяву купу досвіду!

Зауважте кількість фейків обмежено лише вашою нахабством) Так що вдалого вам полювання!)

Опубліковано: 28/02/11 @ 11:00
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Ненавиджу IE! Ненавиджу Joomla! Ненавиджу Virtuemart!
AJAX - upload файлів.
SQLite і PHP. Альтернатива MySQL
Боротьба зі спамом. Використання PHP і reCAPTCHA
Створюємо сервіс коротких посилань