Публічна мета - 1000 відвідувачів в день на блозі до 1 травня 2011

Доброго часу доби, дорогі друзі! Новий рік все ближче, а деякі справи ще не завершені, а деякі пости ще не опубліковані. Ось одним з таких не завершених справ є те, що я давно хотів зробити, але чого щось стримувало. Сьогодні я хочу поставити першу публічну мета - 1000 уніків на блозі до 1 травня 2011 року.

Публічна мета - 1000 відвідувачів в день на блозі до 1 травня 2011 року

Я довго спостерігав за собою і шукав в яких випадках моя мотивація до роботи і досягнення різних цілей більше і прийшов до висновку, що саме в разі домовленостей з ким-небудь, я завжди відповідаю за слова і роблю, що обіцяв. Це змушує з ранку вставати з ліжка і приділяти справах більше часу, працюючи більш якісно.

мого блогу вже більше двох років і за цей час були різні періоди. Колись, хотілося його закинути і майже не писати, коли-то навпаки - писати кожен день. Особливо це було в перший рік блогінгу, коли я писав по посту кожен день, протягом двох тижнів (весняний марафон 2009 ) і теж про це публічно заявив. Це мотивувало і я писав кожен день.

Зараз, як не сумно це визнавати, але цей блог дійсно один з моїх особистих проектів, які не соромно показати людям. Решта проектів під посилання або трафік і істотної користі точно не несуть. Про це я напишу докладніше в наступному пості про результати за 2010 рік. Наша робота, в житті займає більшу частину нашого життя - і коли в тебе запитують, а чим ти займаєшся? Я кажу, роблю і просуваю свої сайти, у мене просять показати і ось тут дуже соромно визнавати, що в наявності у тебе є тільки MFA (made for adsense/сайти під контекстну рекламу) і MFS (made for sape/сайти під продаж посилань) , але нічого - це можна виправити.

Так ось, тому я вирішив серйозно взятися за цей блог і перша мета це 1000 уніків на добу до 1 травня 2011 . У даний момент, середня відвідуваність 350-400 чоловік. Лічильник відвідуваності LI у мене повністю відкритий, тому ви можете дивитися за змінами.

До речі, як показує практика багатьох інших блогерів, які також публікували свої публічні цілі - найчастіше вони досягали успіху. У цьому плані для мене завжди показником були цілі Михайла Шакіна, ось його пост теж з публічною метою досягнення 1000 уніків за 74 дні . Упевнений, я теж зможу. У мене є цілих 4 місяці, думаю цього буде достатньо.

1 травня 2011 я опублікую пост з результатами і звітом, що я робив по дорозі до цієї мети. А щоб мені було ще "веселіше" йти до цієї мети я хочу пообіцяти першим трьом коментаторам запису від 1 травня 2011 року по $ 20 кожному - якщо я не досягну цієї мети . Тому, якщо у мене не вийде - ви зможете на цьому заробити. і стежте за оновленнями або зафоловьте мене, там я теж публікую всі анонси нових статей.

Крім того, що мета публічна - вона чітко сформульована і дата реалізації позначені. Як показує мій досвід - це теж дуже важливо. Тому, що я багато разів, особливо під новий рік, ставив мети в такому дусі: не погано б мати до наступного року стільки то відвідувачів, стільки те читачів і такий то дохід. А далі я просто плив за течією і працював не досить завзято. Природно цілі не досягалися.

Як я буду реалізовувати цю мету

Основний упор при досягненні цієї мети я ставлю саме на SEO складову, тому буду працювати з наступними факторами.

1. Більш повна внутрішня оптимізація блогу , робота з перелінковкою статей.

2. Регулярне написання якісних та актуальних матеріалів. Один пост на 2-3 дні в обов'язковому порядку.

3. Написання спеціальних статей під запити, які дають хороший трафік.

4. Природно, все це буде підкріплюватися посиланнями зі статей і постових з інших блогів.

5. Невелике розширення тематики блогу, для охоплення нових запитів.

6. У січні планую додати блог в Яндекс Каталог. Це додасть загального трасту.

У результаті, в першу чергу, я планую отримати багато нового досвіду з просування блогу і цим досвідом, я буду ділитися з вами у міру роботи.

Звернення до блогерів

І ще хочу звернутися до тих блоггерів, які теж хочуть розвиватися, але їм, щось заважає. Може бути як мені відсутність мотивації, може бути ще щось.

Новий рік найкращий час, щоб поставити собі нові зухвалі мети і з новими силами досягати їх. Тому пропоную приєднатися до мене і теж поставити публічні цілі у себе на блозі . Потім скиньте мені на пошту info@cyber-promo.ruадреси ваших постів з цілями і я напишу про вас окремий пост.

Це відмінний спосіб отримати посилання та переходи з мого блогу, але в першу чергу це збільшить вашу працездатність, бажання продовжувати і діяти, домагатися цілей не дивлячись ні на що.

Поставте собі мету і досягайте її разом зі мною. Я в вас вірю!

Опубліковано: 27/04/11 @ 01:39
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Маркетинг по селянськи
Новорічні RSS-Іконки
Прикрашаємо блог до Нового Року
Хитрий натовпу (Гра-9)
Особливості розкрутки сайту статтями