Підсумки 2010 року і terehoff.com

Куди ж біс постового - найкраща меблі для ванної в першому гіпермаркеті сантехніки 1san.

16580.jpg

Рік був суперечливий. Зараз підводжу в голові підсумки і кілька офігеваю від того, як багато всього відбулося, як в онлайні, так і в офлайні. Навіть відхід «від дядька» в офлайні не настільки значуща була подія, що я навіть не став з цього приводу писати великий окремий пост, правда на те були причини. Про це розповім окремо вже в наступному році.

Тим не менш, 2010 рік порадував захистом кандидатської дисертації, яка висіла на мені великим вантажем і не давала польоту для творчості за рахунок рутини. Правда, коли рутина майже скінчилася, виникла та невелика порожнеча, про яку мене попереджали - коли багато твого часу їв улюблений дисер, а потім страва на столі цього часу різко припинилося. Я всіляко намагався з нею боротися, запланувавши велику кількість справ, тим не менше зараз розумію, що порожнеча не пройшла мимо. Я це відчув, надалі постараюся не допускати цього.

Поки будуть свята, буде час зосередитися і відпочити, спокійно подумати, обдумати, переосмислити ... Загалом під час святкового похмілля порожнечі не буде.

Одна хороша людина, з яким нещодавно каталися по Москві, подав таку річ: кожен день записувати свої основні думки, деякі події - такий міні щоденник, де все чітко і по справі. І робити це кожен день. Через кілька місяців/років перечитати його заново і зробити висновок про те, що ж відбувається з тобою і твоїм розвитком як особистості, як людини. З 1 січня зобов'яжу себе цим займатися. Пора вже мати за плечима подібну статистику. А вже для власної користі її використовувати я зможу - це вже набагато простіше.

Тепер до онлайн і до terehoff.com. Щоб не баян - в плані онлайну рік був wonderfull (написав англійською, тому що по-російськи вийшло б із споконвічно російськими словами).

Я твердо пам'ятаю, що рік для мене почався з олімпійського конкурсу, в якому я в підсумку посів перше місце і на виграні 2к баксів купив кухню в свою нову квартиру. Паралельно було дуже багато нових знайомств, пов'язаних з інтернет бізнесом. Переважна більшість нових знайомих були досвідченіші і успішніше мене. Це дуже сильно підстьобувало - підстьобувало рости, розвиватися, самоорганізовуватися і навіть вчитися. Я постійно навчався весь цей рік. Так само і в наступному році планую вчитися практиці далі.

Часто з питань з дисертацією мені доводилося кататися до Москви. Зазвичай питання вирішувалися до полудня або до обіду. А після обіду я домовлявся про зустрічі, пов'язаних з онлайн бізнесом. Як правило зустрічі були, сідали, працювали, обговорювали. І кожного разу відправляючись ввечері додому в Рязань за кермом, я розмірковував про те, як рухатися далі. 200 кілометрів дороги мені вистачало, щоб зробити висновки і зрозуміти, в який бік рухатися далі. Якщо порахувати в цілому, то за рік в Москву я їздив близько 30 разів. Кожного разу близько 500 км пробігу. Разом виходить що за рік тільки в поїздках до Москви і назад я накатав 15000 кілометрів. А вже скільки цікавих думок і корисних висновків я зробив за весь цей час за кермом.

Я впевнений, що в наступному році в онлайні буде ще цікавішим і звичайно ж ще плідніше.

Пора розповісти про блозі. Поріг в 2500 передплатників був подоланий. Я намагався вас тут зібрати, намагався писати кожен будній день, намагався писати цікаво й корисно. В кінці року блог нарешті поміняв дизайн і заліз в яндекс каталог. Цим двом фактам я дуже радий. Навесні шапка стане весняної, а ближче до літа з'являться і літні нотки.

Кількість коментарів перевалило за 10к, на поточний момент вже 10,5 до - планую через рік це число подвоїти. Тут пригадався торішній аналогічний пост , деякі моменти якого хотілося б процитувати і прокоментувати.

Якщо подивитися реалістично, то зроблено чимало. Чимало належить ще зробити. Це означає, що є до чого прагнути. Це відмінний мотиватор для хорошої роботи.

Плани на наступний рік будувати поки що не намагався, але їх багато, їх дуже багато. Основний напрямок - працювати цікаво і добре. Поки ще не зрозумів, чим конкретно буду займатися, але обов'язково буде присутній блогінг, модераторінг, вебмастерінг. Зараз йдуть переговори з двома дуже цікавими клієнтами на просування, для яких потрібно не чисте сео, а вже маркетинг і як я його називаю «продаватінг». На сайтах за рахунок сео необхідно збільшити продажі. Сайти білі, дуже цікаві, до цього ніким не обнародувано. За результат готові добре платити. Крім того - це чудова «жива» практика і відмінне портфоліо. На багатьох конференціях дуже часто говорять про трансфораміціі класичного сео в комплексний маркетинг, при цьому послуга у свідомості та світогляді залишиться старою і доброю послугою просування сайтів.

Досвід просування цих сайтів і результати зміни продажів я обов'язково викладу на сторінках цього блогу. Так що велкам!

Усіх вас дорогі читачі блогу , всіх вас, мої дорогі фоловерів , які живі люди, а не боти, всіх вас, шановні користувачі форумів gofuckbiz.com , webmasters.ru , armadaboard.com , maultalk.com я вітаю з наступаючим новим роком. Побажаю вам задоволення від вашого життя, вашої роботи і вашого відпочинку. Всіх я вас знаю, всіх вас пам'ятаю, всіх вітаю.

Завтра буде ще один будній день, незважаючи на те, що це 31 число. Тому завтра буде ще один пост в цьому році. Завтра я розповім про один дуже цікавому та цінне подарунок, який я отримав на новий рік. Зустрінемося завтра.

Терехов .


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2010. | 11 коментарів | Мітки: 2010 , блог , блогосфера

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 30/04/11 @ 02:42
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Акція на мільйон - власники трафіку будьте пильні!
Важливо! Оновлення безпеки WordPress 3.0.4
Чистимо gogetlinks від поганого розміщення з правильним приміткою
Безкоштовна реклама в біржах посилань
ТОП-10 внутрішніх чинників ранжирування сайту