З Новим Роком, друзі! Приймайте подарунки!

Друзі, ось і підійшов до кінця ще один рік, який порадував нас безліччю цікавих моментів! Але я сподіваюся, що новий 2011 рік буде настільки ж незабутнім. Нехай всі ваші проблеми і невдачі залишаться в цьому році, і не турбують вас у новому. Бажаю вам міцного здоров'я, вдалих апів тиц, об'ємну клітинку в банку набиту грошима і звичайно ж, виконання ваших бажань! Від себе, хочу подарувати вам скромний подарунок =)

Ось таку, теплу і досить гарну тему для блогу на wordpress, виконану в приємних кремових тонах. Даний шаблон відмінно підійде як для сеошників, так і для дизайнерів, програмістів, фотографів, депутатів і тд. Напевно кращого подарунка від дизайнера і не придумати)

Дозволяю вам допрацьовувати її, під власні потреби як душі завгодно. Єдине, не прибирайте посилання в підвалі теми, давайте будемо чемні. У свою чергу, я зроблю галерею блогів які використовують мою тему і проставлений прямі посилання на кожного. До речі, верстав тему, мабуть найбільш розумний верстальник - Саша Радостєв , так що можете сміливо замовляти у нього роботи під свої проекти.

Завантажити шаблон

Опубліковано: 01/05/11 @ 01:33
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

З Новим роком та Різдвом!
Приїхав MacBook в подарунок від webmasters.ru
Апдейт ТІЦ і звичайно ж з НОВИМ РОКОМ 2011!
Голота на вигадку хитра
Підсумки 2010 року і terehoff.com