Ставимо цілі на 2011 рік

Думаю всі вже відійшли від святкування Нового Року, а значить прийшов час поставити цілі на новий 2011 рік. І хоча пріоритети і стан втечение року можуть мінятися, я виділив для себе ряд основних.

1) Дуже сподіваюся але те, що в середині січня я зможу представити вам свій найбільший проект. Саме на нього я покладав надії в 2010, але через низку труднощів проект був на час заморожений. Зараз все начебто нормалізувалося і роботи над ним йдуть повним ходом.

2) Реалізую одну з ідей для просування 1 єдиного проекту. Завдяки чому зможу економити на закупівлі посилань та піднятті ТІЦ. Але для реалізації даної теми мені потрібно неабияк попрацювати, хоча головне - це змусити себе зробити перший крок.

3) Обов'язково випущу власний курс по дизайну сайтів і техдізайну, куди зберу весь свій досвід, додам безліч корисних уроків і тд. Щоб після проходження курсу, ви змогли досконало володіти графічіскімі редакторами і робити красиву графіку.

4) Куплю собі пару гаджетів, наприклад нетбук або iPhone 4. Або щось інше, а може і всі разом, подивимося))

5) Створити 2 спільних проекту з Іллею , хоча пізніше в них зможе взяти учать майже кожен. Поки вони залишаються нашої спільної таємницею.

6) Додати пару сайтів в ЯК на платній основі.

7) Ні і там по дрібниці =)

Раджу підписатися - Уроки по створенню сайту «PHP.CSS.HTML.WORDPRESS» і все для WEB-майстра

Спонсор запису:

Що робити якщо не завантажується профіль користувача ? Отримайте відповіді на ці та багато інших питань.

Опубліковано: 03/05/11 @ 06:39
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Інтерв'ю з маузерами
Домени якого віку живуть в конкурентних топах Яндекса?
Домени якого віку живуть в конкурентних топах Яндекса?
Знайомтеся - журі конкурсу "Чарівний пендель"
Налаштування вебсервера під Debian