Вивчаємо молоді сайти з Топ. Частина 1. Генерований каталог статей.

У минулому пості я викладав список з 38 молодих, але вже успішних сайтів. Їх потрібно вивчати! При чому бажано вивчати саме ті, на які веде відносне невелика кількість беків (до ~ 200). Більшість з тих 38 сайтів все ж мають досить сильну посилальну складова, такі краще залишити на потім.

Почнемо з sidinga.ru. Сайт знаходиться на дев'ятого позиції за запитом "сайдінг». Його вартість за Пульта - 25.000 рублів. SeoBudget знаходить всього лише ~ 50 беків на sidinga.ru. Тому приклад дуже цікавий. Тобто, дуже жирний запит, сайту півроку, беків мало, в Яке немає.

Судячи з відкритої статистики - трафік з Яндекса на цей комерційний сайт порядку ~ 150 хостів щоденно. До цього доходило і до ~ 250 хостів, що для вузької будівельної теми на мою непогано.

статістіка сайта


Як нам чемно підказує PR-CY.ru, є й інші топи:

сайдинг продаж
продаж сайдінга
сайдинг під дерево
блок хаус вініловий
сайдинг
облицювання фасадів сайдингом
обробка сайдингом своїми руками

Тобто, трафік по-любому цільової йде.

Заходимо на сайт. На вигляд гівно гівном.

прокрутити вниз, бачимо посилання на статті:


Клацаємо на неї і охнереваем . Каталог з 1907 статей в убогому вигляді:


Відкриваємо індекс сайту в Яндексі (site: sidinga.ru), знаходиться 1948 відповідей. Висновок - вони всі в індексі. Виникає підозра. Молодий сайт, майже 2к статей, засунути в якусь жопу. Копіпаст?!

Пробіжимося за статтями. Приблизно третина з них має урл виду - sidinga.ru/2010/602.html. Заходимо. Ой! охороняв , нас перекидає на якийсь старий дизайн сайту. Схоже, все це на HTML генерітся. Сторінки статей мають такий вигляд:

Перелінковочний блок = тупо перелік 50 посилань.

Основна стаття = копіпаст з різних джерел.

Останній блок у ідентичному вигляді повторюється на 686 статтях:


Інші дві третини статей містять в урле ключевік - sidinga.ru/saiding-mitten /. На цей раз оформлення в стандартному дизайні. Структура сторінок з цими статтями типу ось така:Текст номер 1 на горезвісних 1247 статтях ... майже однаковий. :-)

1

2

3

охороняв . Список міст теж однаковий. Текст номер 2 теж скрізь однаковий. Тобто, реально, сотні статей відрізняються від один одного теж замінами одного ключевиком TITLE, заголовках і жирних виділеннях. Виходить, що хлопці, ну, припустимо самі написали одну статтю. І згенерувати на основі цієї однієї статті сотні сторінок.

Самі порівняйте:

sidinga.ru/saiding-cvetovaya-gamma/
sidinga.ru/sankt-saiding/
sidinga.ru/saiding-kanada /

Повторюся, полудічний сайт в реально конкурентному топі = копіпаст + розмноження стаття на сотні сторінок + 50 слабких беків.

Чому сайт не в АГС - не розумію. Хто-небудь розуміє?

Тут, напевно, повинен бути якийсь нюанс. Бо у цих хлопців подібна штука пройшла не один раз . Гляньте paneliplus.ru, все аналогічно. З іншого боку - на vodostoci.ru не пройшло, сайт не в індексі Яндекса.

Справа, може, в тому, що, a) сабж копіпастіть з різних джерел. б) часом береться не вся стаття, а типу шматок. в) за рахунок того, що сабж копіпаст і з молодих сайтів на кшталт facade-siding.com - частина статей Яндекс міг помилково порахувати першоджерелами.

Так чи інакше, не повторюйте будинку.

Опубліковано: 04/05/11 @ 12:26
Розділ seo Пошуковики

Рекомендуємо:

Вивчаємо молоді сайти з Топ. Частина 1. Генерований каталог статей.
Швидкість виконання PHP-скриптів
Ставимо цілі на 2011 рік
Інтерв'ю з маузерами
Домени якого віку живуть в конкурентних топах Яндекса?