Корисний інструмент карти GOOGLE

При виконанні пошукових запитів система Google надає можливість використовувати Карти Google. На картах відображається розташування об'єктів пошуку.

Для того, щоб в результаті пошукових запитів місцезнаходження вашої компанії відбивалося на Карті Google, щоб ваші потенційні клієнти могли легко знайти вас, дотримуйтесь порад, викладених нижче.

Слід знати, що карта відображається за результатами пошуку в тому випадку, якщо був зроблений регіональний запит. Приміром, зроблений запит «банки одеси». На виданої за запитом карті відображається розташування компаній, а праворуч інформація про ці компанії. Присутність на Карті Google має важливе значення для компаній, що мають зовнішні представництва: банки, магазини, офіси. За допомогою карти користувачі отримують наочне уявлення про місцезнаходження потрібних компаній і можуть легко вибрати найбільш близько розташовані об'єкти пошуку.

Наявність компанії на Карті Google має велике значення, тому що карта розташовується на самому початку пошукової видачі і привертає додаткову увагу цільової аудиторії.

РЕЄСТРАЦІЯ В LOCAL BUSINESS CENTER

Якщо ви бажаєте, щоб місцезнаходження вашої компанії відбивалося на Картах Google, виконайте наступні дії. Для початку зареєструйтесь в Local Business Center.

Реєстрація в Local Business Center, можлива тільки при наявності облікового запису Google. Якщо у вас немає облікового запису, створіть його, пройшовши за посиланням:

http://www.google.com/accounts/NewAccount

Якщо обліковий запис Google у вас вже є, пройдіть по наступним посиланням:

https:// www.google.com/accounts/ServiceLogin? hl = ru & service = lbc

Додайте новий запис, заповніть всю необхідну інформацію. Заповнюючи інформацію про компанію, особливу увагу зверніть на розділ «Додаткові відомості». Введіть всю важливу інформацію, яку ви хочете донести до клієнтів. Обов `язково включіть цікавлять вас ключові запити.

Вибирайте спосіб просування - по SMS, так як поки що це єдиний можливий спосіб просування для країн СНД. Вкажіть реальний номер свого мобільного телефону і виберіть потрібного оператора. SMS буде доставлено навіть у тому випадку, якщо номер телефону не відповідає обраному оператору зв'язку.

Важливо вказувати реальний номер мобільного телефону, тому що він буде використовуватися для зв'язку, а також це необхідно Google для зв'язку компаній з однаковими телефонами.

Після того, як вся необхідна інформації про компанії буде внесена до LBC, здійснюється перевірка даних. Потім координати компанії будуть додані в Карту Google.

На наступному етапі необхідно зайнятися просуванням компанії в локальному пошуку у верхні строчки, так як при запитах відбивається тільки перші сім рядків.

ПРОСУВАННЯ КОМПАНІЇ У LOCAL BUSINESS CENTER

Щоб ваша компанія відбивалася в перших рядках у Картах Google, потрібно враховувати вплив багатьох, часом несподіваних чинників.

Велике значення має наявність у компанії власного сайту.

Важлива повнота інформації, вказаній при реєстрації в Local Business Center, наявність фотографій, промо-ролика, зазначення часу роботи.

Необхідно правильно вибрати категорію. Бажано, щоб назва категорії було присутнє в назві компанії. Наприклад, ваша компанія - «Агенція нерухомості Петров І.І.». У пункті «Компанія/Організація» потрібно обов'язково написати «Агентство нерухомості Петров І.І». А в пункті «Категорія» вказати «Агентство нерухомості». Тоді ваша компанія відіб'ється на запит «агентства нерухомості».

Важливо наявність позитивних відгуків. Чим більше кількість позитивних відгуків, залишених у коментарях про компанію, тим більше можливість просуватися в локальній видачу все вище.

Обов'язкова наявність адреси на сайті. Буде дуже корисно, якщо адреса буде прописаний в спеціальному тегу: адресу компанії .

Адреса заповнюється наступним чином:

1. Назва компанії: «Агентство нерухомості Петров І.І»

2. Індекс, місто: «6503, Одеса»

3. Вулиця, будинок, офіс (квартира): «вул. Дерибасівська, 10, кв. 20 »

4. Країна «Україна»

Має значення віддаленість компанії від центру міста. Переваги мають компанії, розташовані ближче до центру.

Позитивний вплив робить факт наявності реклами про компанію в AdWords, чи є зв'язку з GBC і присутність в Google Earth. Щоб ваша компанія з'явилася в Google Earth, в кореневій папці сайту додайте файл з Розширення * klm, опишіть в ньому координати вашої компанії, вкажіть довготу і широту (шість знаків після коми).

xml version = "1.0? encoding = "UTF-8??>

Опубліковано: 05/05/11 @ 06:39
Розділ Пошуковики

Рекомендуємо:

Вивчаємо молоді сайти з Топ. Частина 3. Накручений користувальницький фактор або закрита сітка сателітів?
Дайджест тижня, 7 січня
Вивчаємо молоді сайти з Топ. Частина 2. Торжество рерайта і перелінковки.
Вивчаємо молоді сайти з Топ. Частина 2. Торжество рерайта і перелінковки.
Кращі пости блогу cyber-promo.ru за 2010 рік