Реєстрація в Яндекс Каталозі - загальна інформація

Добрий день, дорогі читачі. Сьогодні торкнемося таку тему як реєстрація в Яндекс каталозі. Розглянемо лише загальні моменти і вимоги, а також деякі спостереження, мої та інших фахівців.

Реєстрація в Яндекс Каталозі

Розглянемо сьогодні лише загальні особливості реєстрації в Яндекс каталозі, а також правила публікації ресурсів, які виділяє сам Яндекс.

Даний пост, я вирішив написати, так як збираюся в найближчому майбутньому зареєструвати цей блог в ЯК. Тому хочеться подивитися на вимоги Яндекса до сайтів, які ви хочете реєструвати в каталозі і відповідно подивитися наскільки зараз мій блог підходить під каталог.

Я не хочу писати всяких міфічних речей, що посилання з Яндекс Каталогу дуже вагома і трастова, реєстрація в Яндекс Каталозі дає цільової трафік на сайт. Що якщо ви в ЯК, то ТІЦ дивним чином може зростати набагато веселіше, ніж без каталогу, а вже про те, що сайт стає легше просувати по різним запитам у видачі - навіть не мрійте. Це все казки - забудьте про це

Сподіваюся частку жарти всі оцінили Давайте почнемо. І розглянемо сухий залишок.

Що таке Яндекс Каталог

Яндекс каталог - це колекція анотованих посилань (посилань з описами) на сайти, яку вручну зібрали редактори.

Мета Каталогу - запропонувати користувачеві представницьку добірку сайтів в кожній рубриці і полегшити пошук інформації в інтернеті. Для цього в Каталозі використовується не тільки звичайна тематична рубрикація (Розваги, Спорт, Робота та ін), але і типова (Товари та послуги, Поради та ін) і географічна.

Каталог є рейтингом описаних у ньому ресурсів. Сайти в рубриках розташовані за спаданням їх тематичного індексу цитування (тІЦ).

Класифікація сайтів в Яндекс Каталозі

У Каталозі використовується кілька типів класифікації сайтів. Давайте розглянемо їх.

Тематична класифікація: кожному ресурсу, описаного в Каталозі, присвоюється певна тема. Один сайт може відноситися не більше ніж до двох тематичними рубриками, але може бути присутнім у довільній кількості спеціальних уточнюючих рубрик. У деяких уточнюючих рубриках вузькопрофільні сайти можуть ранжируватися вище більш широкопрофільних.

Сайти, які додані не більше місяця тому, ротуються в блоці "Нові сайти ".

Існує блок - Актуальні сайти , де показуються ресурси, присвячені майбутньому або поточному події.

Цитовані сайти: У найбільш великих розділах Каталогу може показуватися випадкова вибірка сайтів з високим тИЦ з підрозділів тематичних рубрик (блок "Цитовані сайти рубрики ").

Також існує регіональна класифікація : У Каталозі у деяких типів сайтів може бути вказаний регіон. Ця додаткова інформація важлива для інформаційних сайтів, присвячених певного регіону, або для сайтів організацій, що мають офіс в цьому регіоні.

Дані про регіональної приналежності сайтів також використовуються в пошуковій системі для коректного ранжирування сайтів в регіонах.

Анотації сайтів

Для кожного сайту в Яндекс Каталозі є коротка анотація, вона дозволяє користувачеві зробити вибір на користь того чи іншого ресурсу. Сюди входить: назву і опис сайту, скріншот сайту, адреса організації, регіон, значущі підрозділи сайту, цитованість, піктограма (favicon).

Пошук по Каталогу

Як і загальний пошук по всьому інтернету, є пошук і по Яндекс Каталогу.

У Каталозі існує два типи пошуку:

Пошук по сайтах

Пошук здійснюється по сторінках сайтів, що знаходяться в базі Каталогу. Туди відносяться або опубліковані в Каталозі сайти або ті, яким присвоєні лише классифицирующие ознаки (рубрика і регіон).

Пошук по описах сайтів

У Каталозі можна шукати по описах сайтів, складених редакторами. Для цього необхідно встановити прапорець "пошук по описах сайтів" під пошуковим рядком. Оскільки заголовки відображають основний профіль сайту, сайти, знайдені за заголовком, стоять в результатах пошуку вище, ніж сайти, знайдені за описом.

Крім того, ви можете примусово обмежити пошук тільки певною темою, регіоном або типом сайту.

Власникам сайтів

Тепер від теорії про Яндекс каталог, до практики реєстрації в Яндекс Каталозі.

Як і в будь-якому людському каталозі в ЯК є перемодерація сайтів. Метою каталогу є створення якісної збірки ресурсів для кожної категорії каталогу. Відбираються ті сайти, які редактори готові рекомендувати користувачам. Тому немає гарантії, розміщення всіх підряд сайтів в ЯК.

Середній термін розгляду заявки становить 3 місяці - це якщо заявка подається на безкоштовній основі. Щоб заявка була розглянута в прискореному режимі потрібно скористатися платною реєстрацією. Про це нижче.

Як ви розумієте чудеса трапляються дуже рідко, тому робити великі ставки на безкоштовне внесення в Яндекс Каталог не слід. Тому нам потрібно платна реєстрація, яка доступна за цим посиланням (потрібно мати обліковий запис на Яндексі).

Внесення сайтів в каталог робиться на розсуд редакторів з метою дати представницький (на думку Яндекса) набір ресурсів у кожній рубриці.

Щоб ваш сайт був розглянутий і опублікований (у разі позитивного рішення по ньому) в стислі терміни, ви можете скористатися платною реєстрацією. Яндекс має право відхилити заявку, в тому числі і без пояснення причин, але якщо редактори її схвалять, то сайт буде опубліковано протягом 3-х робочих днів після надходження оплати.

Ціна без урахування ПДВ становить 12 500 руб. Існують різні форми оплати як для юридичних, так і для фізичних осіб. Ось тут Вовка у своєму seo блозі ділиться враженнями потрапляння в ЯК і не забудьте подивитися , що віддав він не 12.5К, а ще чималий ПДВ 2250 руб.

Так, здається всі загальні моменти я описав, ще хочеться додати ось цю посилання, по якому ви можете ознайомитися з правилами опису та публікації ресурсів .

У наступних постах я ще буду торкатися теми попадения в Яндекс Каталог, але вже з більш практичної позиції, тому стежте за оновленнями через або.

До речі, не забувайте, що просування сайту , буде відбуватися легше, якщо на сайт вже буде стояти посилання з Яндекс Каталогу.

Опубліковано: 06/05/11 @ 12:31
Розділ Блоги Пошуковики

Рекомендуємо:

Пробуємо прогнозувати трафік: після тривалого аналізу
З Різдвом! | Мастерплан з розкручування сайту
Корисний інструмент карти GOOGLE
Вивчаємо молоді сайти з Топ. Частина 3. Накручений користувальницький фактор або закрита сітка сателітів?
Дайджест тижня, 7 січня