Просування сторінки на Facebook - залучаємо шанувальників на сторінку

Добрий день, дорогі друзі. Сьогодні ми займемося розглядом такої теми як просування вже створеної сторінки вашого блогу чи сайту на facebook.

Просування сторінки на Facebook

Зараз соціальні мережі та facebook в тому числі, все більше інтегруються з сайтами. Вже багато людей отримують пристойний трафік з facebook, а оскільки аудиторія facebook продовжує рости ударними темпами (цікава статистика про facebook ), то трафік з цієї соціалки теж буде зростати. Головне займатися розвитком і просуванням свого бренду на facebook.

В одному з минулих постів я описував як створити таку сторінку для свого сайту або блогу - Створюємо сторінку блогу на facebook - керівництво по кроках , а сьогодні розглянемо якими способами можна почати її просувати, щоб у сторіночки з'являлися шанувальники.

Так, саме шанувальники сторінки є показником того, наскільки цікава ваша сторінка, ну і як наслідок наскільки вона популярна. Тому, в першу чергу при просуванні своєї сторінки на facebook слід зайнятися саме залученням прихильників.

Так, до речі, раджу, в першу чергу націлюватися саме на число 25 чоловік - так як саме стільки шанувальників дозволить налаштувати (прописати) нормальний URL для вашої сторінки. У моєї сторінки зараз 26 шанувальників, адреса виглядає ось так - http://www.facebook.com/BlogCyberPromoRu . Велике спасибі всім шанувальникам, завдяки вам я розумію, що пишу статті та розвиваю блог не дарма. Пам'ятайте, що адреса сторінки не можна буде змінити - тому добре подумайте перед тим як його прописати.

І зараз відразу покажу як це робиться. Для цього вам потрібно перейти на просувається сторінку. Нагадаю, для цього потрібно клікнути зі сторінки вашого профілю, у правому верхньому кутку - аккаунт і там вибрати вкладку управління сторінками. Відкриється віконце з вашими сторінками - вибираємо просувається. Потім натискаємо у верхньому лівому кутку, під логотипом - редагувати сторінку, відкривається сторінка:

Створення адреси для просуває сторінки

На цій сторінці, ліворуч, вибираємо - маркетинг та натискаємо створити коротке ім'я. Після чого з інструкцією і створюємо унікальний адреса для сторінки.

До речі, ця сторінка буде доступна абсолютно всім користувачам інтернету, навіть не зареєстрованим на facebook. Пошуковики теж будуть її індексувати.

Залучення шанувальників на вашу сторінку Facebook

Отже, якщо у вас поки немає прихильників - саме час почати їх залучення. Найлегший спосіб це залучення прихильників з числа ваших друзів. Вони, напевно, дуже лояльно поставляться до вашої новенької сторінці та натиснуть ту саму заповітну кнопку - Мені подобається .

Залучення шанувальників з числа ваших друзів на facebook

Причому для цього вже є вбудований інструмент в саму сторінку. Дивіться, ліворуч є посилання - запропонувати друзям . Кількома по ній і відкривається віконце, в якому відображаються ваші друзі. Дивимося мій скріншот:

Запропонувати сторінку facebook друзям

Бачите Anna Zhurova відзначена світлим - це означає, що вона вже серед шанувальників сторінки мого блогу на facebook і її повторно виділити не вийде. А от інших друзів - можна виділяти.

Тут можна піти різними шляхами: виділити відразу всіх і написати спільне звернення до всіх друзів або відправляти запрошення вибірково. Я завжди посилаю саме вибірково, з особистим зверненням до кожної людини, вважаю це найбільш доречним варіантом.

Ще підкажу одну фішку. Зараз у facebook дуже багато людей пропонує дружбу, такий мас-френдінг, якщо можна так сказати. Так от, буде не зайвим, після додавання людини в друзі, відразу відправити йому запрошення стати шанувальником вашої сторінки.

Залучення шанувальників через віджет на сайті

Тепер можна попрацювати з аудиторією безпосередньо вашого блогу чи сайту. Упевнений, що відвідувачі будуть охоче клікати - Мені подобається , після того як прочитали корисну і цікаву статтю на вашому блозі. Тому у мене саме так і зроблено, віджет для залучення прихильників виводиться після кожної статті на блозі. До речі, поки я пишу статтю, зауважив, що додався ще один шанувальник. Скріншот не роблю, тому що ви можете розтринькати статтю вниз і побачити цей віджет, до речі, не забудь клікнути - Мені подобається , якщо мій блог вам до смаку.

Розповім як отримати такий віджет. Вам буде потрібно все та ж сторінка, скріншот, якої я наводив вище, на якому я показував як налаштовувати URL вашої сторінки faebook.

Бачите там посилання - Додати віджет сторінки на Ваш сайт, клікаєм по ній. Відкривається сторінка на якій можна настроїти вигляд віджету. Після налаштування клікаєм - Get code і вставляємо його в потрібне місце на сайті. Можна наприклад в сайдбар.

Ручне просування сторінки на facebook

Під цим я розумію все різноманіття способів, які мають на увазі передачу посилання на сторінку вашого блогу чи сайту прямо "в руки" іншій людині.

Ви можете залишати посилання на вашу сторінку в різних постах чи статтях на вашому сайті, можете рекламувати її через твітер, через icq та інші чати.

Зараз ви вже можете використовувати перераховані мною способи залучення прихильників до сторінки вашого сайту на facebook. Упевнений, що вони дадуть хороший результат. Якщо у когось виникнуть додаткові питання - задавайте їх у коментарях, а також буду радий побачити ваші способи просування сторінок на facebook. До речі, способи, які описав я тільки початок. Швидше за все буде друга частина, а потім може і третя - хто знає.

У висновку, я хочу сказати, що потрібно робити ваш сайт цікавим і корисним для людей, тоді вони самі будуть приєднуватися до сторінки вашого сайту на facebook.

-

І ще одне невеличке оголошення, для любителів твітера і інших любителів символу собачка, ви напевно давно хотіли дізнатися де собака зарита , так-так, та сама @ - читаємо про походження собаки.

Опубліковано: 07/05/11 @ 08:11
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Як я просунув MaulTalk.com (Talk.MaulNet.ru) в пошуку
Кнопки соціальних мереж для блогу
Ви боїтеся завести блог? На жаль, але мені доведеться вас мотивувати!
Реєстрація в Яндекс Каталозі - загальна інформація
Пробуємо прогнозувати трафік: після тривалого аналізу