Просування сайтів за допомогою нч запитів

Хто просуває або тільки почав просувати свої сайти, а так само хто намагався знайти інформацію про пошуковому просуванні в мережі інтернет, напевно стикався з такими термінами як нч, рах і вч запити.

Просування сайтів за допомогою нч запитів

Сьогодні ми з Вами будемо готувати сайт для просування під низькочастотні запити, і будемо отримувати трафік саме з них. Написати оптимізований контент під ключовою низькочастотний запит не складе ніяких труднощів, а якщо Ви сумніваєтеся що це Вам не під силу тоді можете замовити контент у професіоналів (копірайтерів). Чому я не раджу рерайт, ми хочемо отримувати трафік на сторінки, які заточені під низькочастотні запити, а тому потрібен якісний і оптимізований контент.

Давайте візьмемо, приміром, популярну нішу автомобілі і подивимося по які ж запити можна віднести до низькочастотних. Виберемо "підтримані авто" і будемо шукати низкочастотники саме в цьому напрямку.

підтримані авто у Воронежі
підтримані авто в спб
новосибірськ підтримані авто
підтримані авто в росії
підтримані авто у Волгограді
продаж підтриманих авто в Самарі
підтримані авто з германії
підтримані авто з Японії

Такі запити люди шукають рідко, а тому цілком на автомобільних сайтах можна їх використовувати. написати невеликий оптимізований текст під кожен запит не залишить величезної праці, а дасть сайту унікальний контент і масив унікального і корисного тексту для користувача.

Як же просувати сайти, якщо у Вас вже є список опублікованих матеріалів на сайті та різні ключові слова. Якщо таких сторінок 10-20 то можна просувати саме ті сторінки, на яких розташований оптимізований контент.

Якщо ж у нас таких сторінок сотні, тоді раджу зробити карти сайтів на яких вказувати по 50 посилань на різні записи. І починати просувати ці карти сайтів, а вага з карти сайту буде перетікати по заголовках на потрібні нам сторінки.

Важливо! Вказуйте ключову фразу обов'язково в назві сторінки і тоді назва буде утримувати нашу ключову фразу і вона буде відображатися в Title.

Власне не женіться відразу просувати свої сайти по вч або рах запитам, а займіться спочатку нч запитами, а з часом і рах, вч запити буде просувати набагато легше.

Опубліковано: 07/05/11 @ 02:46
Розділ Пошуковики

Рекомендуємо:

Facebook, знай своїх друзів в обличчя
Тупик аутсорсингу, ч. 3
Просування сторінки на Facebook - залучаємо шанувальників на сторінку
Як я просунув MaulTalk.com (Talk.MaulNet.ru) в пошуку
Кнопки соціальних мереж для блогу