Влада динамічного контенту

Ну що, продовжимо розбирати SEO трюки? Нещодавно в коментарях до одному з минулих постів такий собі Василь підкинув цікавий приклад.

Отже, ocreditax.ru, друге місце за «кредит в ощадбанку». Сайт не новий, та й запит не дуже конкурентний, але справа не в цьому. Ресурс представляє з себе збірку адрес Ощадбанку, контент якого змінюється при кожному оновленні.

В індексі 953 сторінки, 916 з яких це адреси, 15 основні розділи і 9 новин. І на всіх цих сторінках внизу є текст:

дінаміческій текст

Прикол в тому, що текст при кожному оновленні змінюється. Зайдіть на http://ocreditax.ru/p-fizcredit.html і пообновляйте.

Тобто, велика частина контенту ресурсу постійно стриб-скік. Тексти, мабуть, розмножені. Якщо в Яндексі зробити пошук по сайту, вводячи цитати з тексту, наприклад:

«всі залучені фінансові кошти, а також додаткові ресурси, розміщуються в кредити»

«це є наслідком участі банку у федеральній програмі з підтримки підприємств виробників сільськогосподарської продукції»

Те знаходиться максимум три дублі. Звідси висновок, що розмножений текст капітально і Яндекс вважає, що кілька сотень сторінок мають Уніка. контент. При цьому ресурс ще й ссилочку приторговує. Втім, треба зауважити, що приторговує він грамотно, по одному лінку на сторінці, відразу під контентом, а не десь там.

Все б так.

-

У мене колись була ідея зробити онлайн сервіс, який би включав в себе користувачів, які роблять аудит (SEO, юзабіліті) та клієнтів, які його замовляють. Погодьтеся, чим далі, ніж актуальніше така ніша. Ясна річ, що реально відпрацьований ТЗ на внутрішню оптимізацію при оной схемою клієнтові не отримати, але виправити помилки індексації або там промахи в юзабіліті - цілком.

Цю ідею, схоже, вже реалізували на SitePolice.ru . Ой, ні, мене попросили поставити інший анкор. Цю ідею вже реалізували на . Так, ось так взяли мовчки і реалізували. Поки ви тут подрачівал на генеровані тексти, люди зробили цікавий сервіс.

Опубліковано: 08/05/11 @ 10:20
Розділ Різне

Рекомендуємо:

SEO прогноз на 2011 рік
Тут ідейка одна народилася для web розробників
Чи не СЕО єдиним!
Просування сайтів за допомогою нч запитів
Facebook, знай своїх друзів в обличчя