Хто шукає або хоче змінити хостинг - Зацініть сервер від VDS64

Здрастуйте, дорогі читачі і відвідувачі! Сьогодні я хочу звернутися до тих, хто спантеличений пошуком хостингу для розміщення своїх сайтів. Пропоную зацінити можливість оренди віртуальних серверів від VDS64.

Хто шукає або хоче змінити хостинг - Зацініть сервер від VDS64

Основа всього SEO і більшість манімейкінга в мережі - це хороший хостинг. Як важко зараз його знайти, розвелося тисячі дрібних хостинг компаній, реселерів.

Однак іноді трапляються дуже гарні компанії.

У всіх були неприємні випадки коли сайт з вини хостера лежав годинами, а іноді й цілодобово. В якості хостингу найкраще використовувати віртуальний виділений сервер (VDS ), так як в цьому випадку у Вас виділений IP, і гарантовані ресурси. VDS64.com виділяється на тлі інших провайдерів віртуальних серверів.

З плюсів можна відзначити:

З мінусів:

Після покупки там сервера відразу впадає в очі їх власна панель для роботи з сервером "VDS-Центр", для тих хто звик до VDS Менеджеру трохи не затишно, але швидко звикаєш.

У панелі дуже багато різних функцій для управління сервером прямо з браузера. Швидкість роботи сервера дуже хороша, ніяких "затикаючи" немає, все працює дуже швидко, так як і має працювати.

На сайті є партнерка, по партнерке можна безкоштовно продовжувати свій сервер (хоча було б краще якби віддавали грошима).

Є знижки, в залежності від терміну використання сервера. До першої знижки потрібно "дослужитися" 6 місяців.

Спілкування з службою поддеркі відбувається в режимі онлайн (веб-чат на сайті), тільки до того моменту поки не потрібен доступ до сервера для вирішення питання, далі відправляють у тікет.

У цілому відмінний сервіс за нормальні гроші.

Відео панелі управління VDS64-Центр

Відео панелі управління SimpleHM

Опубліковано: 10/05/11 @ 07:01
Розділ Хостинг

Рекомендуємо:

Дайджест тижня, 14 січня
Фінстріп за грудень
3 місяці безкоштовного хостингу від VDS64.com
Подкаст про досягнення успіху
Профіт Шоу випуск V: Єгор Анчишкин, програміст-підприємець