Проблеми з плагінів WP-Email

Плагін WP-Email призначений для того, щоб відвідувачі вашого WordPress блогу, могли легко відправити статтю або посилання на статтю своїм знайомим і друзям. Після встановлення модулів, потрібно зробити всього декілька налаштувань і на під кожним записом у блозі з'явиться напис або картинка «Відправити Email».

Але часто буває так, що після встановлення і налаштування плагін не працює, найпоширеніша проблема полягає в тому, що всі забувають читати інструкцію з встановлення плагіна, в якій чітко зазначено, що після того як ви встановили та активували плагін і провели його настройку, необхідно зайти в розділ «Параметри» - «Постійні посилання" та натиснути кнопку «Зберегти зміни». Як правило це вирішує проблему в 90% випадків.

Виконуючи замовлення для одного з клієнтів, я зіткнувся з тим, що плагін не хоче відправляти повідомлення, після того, як всі поля заповнені і натиснута кнопка «Надіслати». У налаштуваннях плагіна є два варіанти його відображення, на окремій сторінці і в спливаючому вікні. Змінив на відображення «спливаюче вікно», відправка повідомлень працює, але виглядає це не дуже красиво, тому довелося розбиратися з проблемою більш детально.

Плагін відмінно відправляє повідомлення в обох варіантах якщо встановлений шаблон за замовчуванням, а ось на шаблоні клієнта, в режимі «Окрема сторінка» відправляти зовсім не хоче.

Як завжди на допомогу прийшов Google , для вирішення цієї проблеми необхідно перевірити, чи є рядок

 php wp_footer ();?>

у файлі шаблону «footer.php» , якщо такого рядка немає, її необхідно додати і плагін запрацює.

Якщо у вас виникли проблеми з цим плагіном, або ви знаєте інші рішення, пишіть в коментарях.

А в постовий сьогодні пропонують задавати , і отримувати розумні відповіді.

Опубліковано: 12/05/11 @ 01:31
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Накрутка підказок у Яндексі
Установка WordPress на хостинг і первинна настройка - докладне керівництво
Пошукачі жартують.
Виводимо число фоловерів на WordPress текстом без плагінів і без JavaScript
Мої поради щодо ефективної роботи в інтернеті