Новини Google, Яндекса і соціальних сервісів - випуск 8

Дорогі друзі, в ефірі восьмий випуск новин Google, Яндекса і соціальних сервісів. Сьогоднішній випуск з технічних причин буде у вигляді текстового посту, без Інтернет-мовлення. Ви можете почитати інші матеріали з просування сайтів на shakin.ru, наприклад, Як зайняти два місця в топ 10 пошуковиків та Практика просування - сайт агентства нерухомості в Нью Йорку .

Новості Google, Яндекса і соціальних сервісів-випуск 8

Новини Google

У інтерв'ю Денні Саллівану , головному редактору Search Engine Land, представники Google і Bing повідомили, що ці пошукачі враховують посилання з Twitter і Facebook. При цьому цінність посилання багато в чому залежить від ступеня авторитетності соціального облікового запису. На мій погляд, це зроблено дуже правильно, щоб масова простановка посилань не давала ефекту в порівнянні з посиланнями від авторитетних користувачів цих соціальних сервісів.

У системі контекстної реклами Google Adsense з'явилася цікава опція для вебмайстрів - націлення на розділи. Орієнтування на розділи дозволяє вам підкреслити або применшити пріоритет різних ділянок тексту на вашому сайті при розміщенні тематичних реклам. Це також допомагає Google підвищити ефективність об'яв на вашому сайті. Про те, як зробити таргетинг на розділи, ви можете прочитати тут . Слід врахувати, що може пройти до 2 тижнів, перш ніж роботи зафіксують зміни, внесені на ваш сайт.

Як повідомляється на офіційному блозі Google , інтерфейс російськомовного сервісу змінився і став схожий на англомовний варіант. Тепер там замість звичайної форми пошуку відображаються найактуальніші новини за аналогією з Google Новинами.

Опубліковано: 16/02/11 @ 09:55
Розділ Блоги Пошуковики Сервіси

Рекомендуємо:

Інтерв'ю - Злата Алон, веб-дизайнер і автор блогу mislivsluh.com
Відеокурс Wordpress SEO. Урок 1 - файл robots.txt
Боротьба з накруткою показів
Нова версія Daos
Чи буде Daos крутити баннери?