8 причин, чому я виїхав з Америки

Дорогі друзі, сьогодні я розповім, чому я виїхав з Америки, проживши там 4 роки. Мені часто ставили і задають це питання, тому прийшов час відповісти на нього раз і назавжди, щоб у майбутньому було досить дати посилання на цей пост. Ви також можете почитати мої спогади - Як я три тижні був бездомним у Нью Йорку і Як я йшов від імміграційної облави в Америці .

8 причин, чому я поїхав з Америки

Писати цю статтю було непросто, тому що потрібно було зібрати воєдино всі причини, за якими я повернувся з Америки. А причин багато. Та й відповідальне це справа - потім завжди доведеться давати посилання на цю посаду, коли будуть питати, чому повернувся.

Мене часто запитують - як можна було виїхати з Америки? З Флориди, де літо круглий рік, пальми і теплий зелений океан? І куди? У холодний Сибір?

Думаю, спочатку потрібно розповісти коротко про причини, які спонукали мене поїхати до Америки.

Перший раз я побував в Америці в 1998 році за студентською програмою. Після закінчення університету я пропрацював літо посудомийником в літньому таборі і був у повному захваті від Сполучених Штатів.

Повернувшись до Росії, я твердо вирішив знову поїхати до Америки на наступний рік. На моє щастя, головний кухар табору порекомендував мене на посаду кухаря, і мені прислали контракт на наступне літо.

Я жив у своєму рідному місті Кургані. Після повернення з першої поїздки в Америку я влаштувався працювати вчителем англійської в школу. Коли я туди прийшов, вчителям ще не заплатили відпускні за минулий рік. За цим фактом можна уявити загальну економічну ситуацію.

У результаті, пропрацювавши в школі повний навчальний рік, я отримував зарплату тільки один раз, десь у березні. Доводилося працювати нічним сторожем і підробляти, розвантажуючи вагони на овочевій базі. Природно, я тільки й чекав, щоб виїхати в Америку.

Виїхавши в Сполучені Штати і знову пропрацювавши літо в таборі, вже будучи кухарем, я вирішив залишитися. Спочатку ні про яке повернення я і не думав. Я працював на двох роботах, активно збирав гроші і був щасливий.

Потім відбулися події 11 вересня. Країна після цього дуже змінилася. Якщо раніше можна було знайти роботу без проблем, то після 11 вересня це стало скрутно. Тим більше, що на той момент у мене не було права на роботу.

Далі я структурують причини свого повернення з Америки по пунктах.

1. Гроші

Один із самих основних моментів, що спонукали мене поїхати назад до Росії - це гроші. Після 11 вересня стало набагато важче заробляти. З чотирьох років останні два роки мої накопичення не збільшувалися.

Опубліковано: 11/02/11 @ 11:40
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Новини Google, Яндекса і соціальних сервісів - випуск 8
Інтерв'ю - Злата Алон, веб-дизайнер і автор блогу mislivsluh.com
Відеокурс Wordpress SEO. Урок 1 - файл robots.txt
Боротьба з накруткою показів
Нова версія Daos