DOU Roadmap

roadmapХочу трохи розповісти, що відбувається з Developers і які у нас плани. Але спочатку невеликий ліричний відступ.

Навіщо існує ДОП? Навіщо особисто я ним займаюся ось уже 5 років?

Проект приносить гроші, це умова необхідна, але недостатня. Хочеться вже чогось більшого. «Зробити галузь краще» звучить добре, мені подобається. З цього, власне, все і починалося.

Ідея анонімної бази зарплат та вікі для обговорення компаній прийшли саме так, з« світлих ідеалів ». У травні 2010 я писав про кризу у моєму ставленні до проекту. Це був у якійсь мірі переломний проект і зараз можна підвести якісь підсумки.

Підписали договір з Rabota.ua про« аутсорсингу »наповнення розділу Вакансії. Домовилися з дизайн-студією Ведж про спільну роботу над технічною частиною ДОП, результатом чого став перезапуск сайту на новому движку . Провели крутий рейтинг-компаній 2010 і прикольний рейтинг мов програмування .

Я вважаю, що ми на правильному шляху, хоча звичайно не все йде так, як хочеться. Багато заслуженої критики ми отримали за новий дизайн, наприклад. Ми її чуємо і звичайно враховуємо у своїх планах. Буде краще, я обіцяю.

Anyway. Я взагалі-то хотів розповісти про наші плани на 2011.

Глобально все буде обертатися навколо старої ідеї - «зробити галузь краще». Практично це означає роботу у двох напрямках: для фахівців і для компаній.

1. Робота над сайтом. Полагодь Календар і Форум і займемося запуском нової функціональності. Мета: зробити сайт корисніше для програмістів, побудувати зручний майданчик для спілкування і заробляння соціального авторитету.

2. Рейтинг компаній 2011. Цього року ми трохи змінимо акценти, щоб врахувати фідбек від користувачів і компаній. Буде нова назва, нова анкета і, найголовніше, ми розраховуємо на 40 + компаній-учасників. Мета: допомогти компаніям стати ефективнішою, а програмістам - отримати кращі умови праці.

3. Послуги для компаній. З лютого запускаємо преміум-розміщення для компаній на ДОП. Готуємо до запуску новий проект нашого аналітичного центру , сподіваюся, вже в лютому зможемо його анонсувати публічно.

Спасибі, що ви з нами. Я докладу всіх зусиль, щоб зробити 2011 найвдалішим для розвитку проекту ДОП.

Опубліковано: 23/02/11 @ 10:21
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Бліц-опитування: прогнози ринку розробки ПЗ на 2011 рік
До кінця 2011 ринок SEO сильно зміниться. Мої прогнози.
Відповіді на питання # 4: регіональне просування, індексація посилань, перелінковка та інше
Як сформувати розширений сниппет в Яндексі
Смачний веб-дизайн сайтів ресторанів