Дослідження. Фільми, рейтинг яких на Кинопоиск і IMDB сильно відрізняється.

Спонсор солодкого місяця - CamelHost.net .
Навіть верблюд знає, що цей хостинг чоток. Потестую безкоштовно.


Я тут остаточно довбонув на рейтингах фільмів і в середині грудня провів типу дослідження. Ніби як унікальний у своєму роді. Суть в наступному. На Кинопоиск на той момент було 6693 фільму, що мають більше 300 голосів. Я знайшов програміста, який Спарс з КП всі оцінки самого КП + IMDB. Оскільки КП видає оцінку IMDB як би на додаток - додатково парсити IMDB не довелося.

Потім зібрав отриманий результат в excel файлі і вивів показник під назвою «різниця». Ну, пам'ятаєте обговорювали ? Різниця в оцінках обох порталів, наскільки істотно оцінки різняться.

І, відповідно, вивів два ТОПу.

Але спочатку цифри:

На КП 6693 фільму мають більш 300 голосів. Кіно з меншою кількістю голосів я не став включати в дослідження.

З цих 6693 фільмів - 219 чомусь то не мають ніякого бали на IMDB. Вірніше, Кинопоиск просто не виводить цей самий бал. Відповідно, залишається 6474 фільму для дослідження.

З цих 6474 фільмів - 550 на двох порталах мають ідентичний бал. Точніше, розходження в межах + -0.09. Куб - і там і сям на 7.5.

1307 фільм оцінений на КП гірше, а 4617 - навпаки - краще. Звідси робимо висновок, що найчастіше IMDB ставить бал нижче. Користувачі IMDB куди більш критичні. Це навіть при тому, що ми часто дивимося кіно в посередньої озвучці, що помітно псує враження.


На КП 29 фільмів (у т.ч. серіали) мають оцінку, що перевищує оцінку IMDB більш ніж на 3 бали . Якщо з цих 29 викинути російське гівно (за яке на IMDB занадто мало голосів), то залишається:

Танці вулиць - яка-та жерсть. На КП бал 7.2 . IMDB 2.7 . Я цю кінофільм не бачив, але підозрюю, що там суцільний брейкданс. Юзери IMDB просікають, що кайфового брейка недостатньо для того, щоб фільм став хорошим, а ось наші піпли (походу) хаває. Піпл хаває, че.

Нашим продюсерам на замітку - робіть бидло-кіно з брейком:

брейк


Танці під зірками - гарячий іспанський серіал з сестрою Пенелопи Крус - Монікою - підтверджує правило, яке я озвучив вище. Танці, танці, трохи драми і наш піпл хаває. КП 7.7, IMDB 4.6.

Братство танцю - твою мать, це ж знову танці! На цей раз скачуть пихаті представники негроїдної раси. КП 7.4, IMDB 4.4.

Суперкрос - якщо раніше був брейк, то це вже мотоцикли. Звідси правило: сиськи + мотоцикли + брейк = PROFIT. КП 6.0, IMDB 3.2.

Красуні - ще ми любимо хавати французькі комедійні мелодрами. З гламурними фіфочкамі і Жераром Депардьє. КП 7.5, IMDB 3.7:

красоткі


Через терни до зірок - фантастика з СРСР. Думаю, у наших воно викликає напад ностальгії. КП 7.2, IMDB 3.5. Дивно те, що на IMDB у цього фільму голосів більше, ніж на КП. Цілком імовірно, що там існує група зухвалих фанатиків, яка дивиться усю фантастику, але ось ностальгії у них конкретно цей пацієнт не викликає.

Морозко - знову СРСР, 64-ий рік, новорічний фентезі фільм. Знову ностальжі. На цей раз на КП в рази більше голосів. КП 7.9, IMDB 4.5.

У 90-х роках фільм «Морозко» вийшов у США на відео і був визнаний в цій країні найгіршим фільмом усіх часів і народів.

Він, напевно, часто крутився в минулі десятиліття в Росії і СРСР на ТБ у новорічний період. Я подивився кадри - здалися трохи мерзенними. Ну, якщо не вважати цю дівчинку і такі ось великі плани:

Морозко


Відьмак та ще один - польський фентезі серіал. Може, в Росії за Відьми голосували фанати відповідний гри? The Witcher.

Уїк-енд у Берні 2 - тупувата голлівудська комедія. КП 7.0 і IMDB 3.8.

Стій! Або моя мама буде стріляти - схоже, що не менш тупуватий комедійний бойовик, на цей раз з Сталлоне. КП 6.6, IMDB 3.4. Пам'ятаю, як-то Вася Уткін висловлював чи то невдоволення, чи то здивування тим фактом, що у нас Сталлоне вважається символом брутальності і мужності, а Бекхем - метросексуалізму і гламурності.

Адже на ділі те Бекхем в свої 35 років по годині бігає на полі, отримує абсолютно реальні травми, синці, розтягнення. У той час як Сталлоне валяється в роздумах - як би побільше брутальних зірочок зібрати у чергових нестримним. Або в Роккі. Або в Рембо.

Він взагалі любитель паразитувати на успішних фільмах. Ще не зніме сьому частину - точно не заспокоїться. Не люблю його.


Лісовий воїн - ооо, а це, друзі мої, той самий. Чак Норріс. У буржуїв Чак заробив 2.6 . Ну, а у нас фільм отримав 5.8 балів.

Серіал Грім у раю і фільм Грім у раю - вже не Чак Норріс, а Халк Хоган. По суті, одне і теж. Наші чомусь люблять «крутих мужиків». На IMDB фільм отримав 3.9, а в нас майже 7!

Силач Санта-Клаус - таааа-дааа, знову Халк Хоган! На IMDB кіношка отримала аномально низьку оцінку в 2.1 . На КП 5.2. Рецензію під назвою «ВЕЛИКИЙ Рестлер СТАВ ВІДМІННИМ АКТОРОМ» і оцінкою 10 з 10 - підтримала більшість. Рецензію, де оцінка вийшла 2 з 10 - більшість мінуснуло. Ну, з огляду на досить середній бал фільму, можна зробити висновок, що реально рецензії читають тільки ті, кому кіно сподобалося. Що робить голосувалка несправедливою.

До речі, після перегляду - мені нецікаво читати позитивні рецензії на гідні фільми. Читаю тільки негативні.

Джина викликали? - а на цей раз, ви не повірите, Шакіл О `Ніл грає в мюзиклі! Це який баскетболіст. IMDB 2.5, КП 5.6.

Остання пісня - підозрюю, що від Майлі Сайрус в США вже блюють всі ті, кому за 20. Ну, а до Росії її слава погано доходить, тому блювати поки ще не почали. КП 7.3 та IMDB 4.3. Постер цього фільму дуже явно поцупив з Щоденника пам'яті. Справедливості заради треба сказати, що колись давно мені подобалися фільми з сестрами Олсен. Надто вже вони були позитивні. Сонячні. А зараз дивлюся - все, що було з їх участю, наші оцінили на порядки вище, ніж IMDB.

Важка дитина 2 - це як Бетховен. Сімейний фільм, що викликає ностальгію. КП 6.6, IMDB 3.6. Все ж таки у нас ностальгію цінують більше.

Поліцейська академія 5 - академій вийшло 7 штук. КП 6.3, IMDB 3.4.

Том і Джеррі: Мотор ! - за Тома & Джеррі мені навіть трохи прикро. Приємні спогади викликають ці персонажі. КП 7.4, IMDB 4.4:

том і джеррі


Що за підсумком? Як зробити шикарний ширвжиток під наших? Якось так. Повинно бути два крутих хлопця - Чак Норріс і Халк Хоган. Один з них старіючий брейкер, а інший авторитетний мотоцикліст. Навколо крутих мужиків повинні обвивається і тертися французькі фіфочкі. Ну, і бажано все це якось умудриться присмачити елементами фантастики. Наприклад, у фіналі Чак Норріс може виявитися крабом.Що стосується зворотного рейтингу, тобто коли бал IMDB істотно перевершує бал КП, то тут якось все менш цікаво.

По-перше, так вже вийшло, що в основному це не фільми, а серіали. Бівіс і Батт-Хед, Вулиця Сезам, Мелроуз Плейс і т.п.

Якщо ж говорити про саме фільмах, то можна відзначити Війну Чарлі Вілсона з Джулією Робертс. КП 4.8, IMDB 7.3. Я так зрозумів, що цей фільм виставляє Росію не в самих світлих тонах. Тобто, на рейтинг вплинув дух патріотизму. У Росії він заборонений до показу.

Далі: Один у темряві 2 , Мільйон років до нашої ери 2 , Людська багатоніжка , Вовкодав , Зуби (про якусь вагіну із зубами), Знати б, що я геній , Універсальний солдат 3: Відродження (дивно, начебто є крутий мужик Жан Клод Ван Дамм) і Помста ненародженій .

У причинах копайтеся самі, я вже втомився від трешу.

Опубліковано: 16/02/11 @ 10:45
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Найдорожчі ключові слова в Рунеті за даними агрегатора RooKee
Економіка гешефту
Дайджест тижня, 21 січня
Дайджест тижня, 28 січня
DOU Roadmap