Bing копіює Google?

Найпопулярніший у світі пошуковик Googleзвинуватив свого конкурента, пошукову систему від MicroSoft Bing у плагіаті. Вже досить давно фахівці з компанії Google помітили, що за деякими запитам результати видачі пошукової системи Bing збігаються з результатами від Google. Як повідомляють деякі сторонні особи, Bingпросто хоче поекспериментувати, і розгадати алгоритм ранжирування пошукової системи Google . Аміт Сингхал- інженер Google, який розробляв алгоритм ранжирування пошукової системи протягом декількох років, коментує цю ситуацію так: «Я досить спокійно ставлюся до конкурентів, і навіть радий, коли вони придумують щось інноваційне, але копіювати чужі алгоритми - це не інновація ».

Представники компанії MicroSoft сказали, що вони не копіюють результати інших пошукових систем, зокрема і Google, а збіги в результатах видачі між Google і Bing - це просто випадковість. Щодо того, що вони експериментують з пошуковими алгоритмами, або тому подібну інформацію представники Bing не розголошували.

P.S. Рано чи пізно, всі замислюються про те, щоб відкрити свій бізнес. А ось якщо ви хочете відкрити свій автосервіс, то обладнання для автосервісу ви можете знайти на сайті teh-avto.

Читайте також:

Опубліковано: 26/02/11 @ 08:09
Розділ Пошуковики

Рекомендуємо:

Purple Reign. Better than MJ.
Оптимізатор, що просуває НЧ запити без бази Пастухова - не оптимізатор. Або про те, як скласти повне сем. ядро.
Успішні кейси просування в Яндексі. Частина 1. Персональний сайт на голому HTML і з мінімумом вихідних.
Дослідження. Фільми, рейтинг яких на Кинопоиск і IMDB сильно відрізняється.
Найдорожчі ключові слова в Рунеті за даними агрегатора RooKee