Це сталося! Апдейт Google Page Rank!

Апдейт PageRankПривіт, всім читачам ! Думаю, майже всі знають, що таке PageRank, а також те, що апдейта цієї пузомірки не було майже рік. Якщо чесно, то я вже і не сподівався, що PRвсі таки апнет, але 21 січня 2011 відбулося диво, апнулся PageRank. Ще вчора в твіттері я побачив запис з посиланням на тему на Maultalk, в якій обговорювали апдейт. Сьогодні ж вранці я побачив, що в твіттері тільки те й роблять, що обговорюють оновлення цієї пузомірки. Майже всі вже встигли написати про це, а також про те, як змінився PR на їх сайтах. Особисто у мене, ні на одному сайті не було ніяких змін, але я не засмучуюсь. Під Google я не просуваю сайти, а при продажі посилань мало хто дивиться на значення PR , тим більше, що PR працює не так як тИЦ, тобто не для всього домена, а для кожної сторінки окремо.

Головне, ми дізналися, що PR все ще живий, і буде оновлюватися. Деякі люди вже говорять, що через 2-3 місяць буде ще один апдейт. Так як писати про апдейт PR більше нічого, користуючись, випадком, хочу розповісти, як перевірити PageRank кожної сторінки вашого сайту. Отже, для того, щоб дізнатися PR певної сторінки, ну або всіх сторінок сайту, є такий чудовий сервіс - my -seotools.ru . У цьому сервісі можна перевіряти PR сторінок як по карті сайту, так і автоматично, просто ввівши свій домен в потрібну форму, і робот сервісу сам знайде всі сторінки вашого сайту. Ось так ви можете дізнатися PageRank кожної сторінки на вашому сайті.

Ось такий короткий пост сьогодні. А як пройшов апдейт PageRank у вас?

P.S. Ви SEOшнік, але вам потрібен надувний матрац ? Це не проблема, адже на сайті lekass, ви зможете знайти відмінні надувні матраци.

Читайте також:

Опубліковано: 13/02/11 @ 02:56
Розділ Пошуковики

Рекомендуємо:

Instant CMS на перший погляд
Bing копіює Google?
Purple Reign. Better than MJ.
Оптимізатор, що просуває НЧ запити без бази Пастухова - не оптимізатор. Або про те, як скласти повне сем. ядро.
Успішні кейси просування в Яндексі. Частина 1. Персональний сайт на голому HTML і з мінімумом вихідних.