Запит "сайт лохів в россии" антипіар соц мережі ВКонтакте?

Здається в минулому році ходило по мережі те, що називалося "сайт лохів", й надавались всім відома соціальна мережа, і тоді ходило багато різних термінів типу дізнайся скільки лохів в інтернеті запитай у Яндекса. Не пам'ятаю виправили тоді видачу чи ні, але зараз бачимо той самий факт.

Запит сайт лохів в росії антипіар соц мережі ВКонтакте?

Після повторення хочеться дізнатися, це дійсно глюк Яндекса або просто прикол сеошників? А якщо копнути глибше, то можливий анти піар соціальної мережі Вконтакте?

Не думаю, що це як те відіб'ється на відвідуваності соціальної мережі або на ставлення до неї користувачів, але однозначно випадок не приємний і в першу чергу самим творцем.

Хоча можливо та ж соціальна мережа отримує додаткові тисячі переходів на свою соціалку. Хоча з ростом відвідуваності соц мережі ростуть ось такі сайти про в контакті стають більш популярними.

Не думаю, що це глюк пошукової системи Яндекс, але в тому ж Гуглі на цей запит сайти зовсім інші, що ще раз підкреслює той факт, що ранжування в пошукових системах відбувається по різному.

На таких фішках зазвичай піднімають трафік змі-сайти, а тут соціальна мережа в якої і так відвідуваності предостатньо. Не думаю, що їй це на руку.

Хто що думає з цього приводу - це антипіар соц мережі Вконтакте, глюк Яндекса чи все-таки піар соц мережі?

П.С. Метало пластикові вікна поступаються за якістю перед дерев'яними, так як дерев'яні вікна робляться з натуральної сировини та зміни в температурному режимі ніяк не впливають на навколишнє середовище і не йде зловмисних випаровування. Дерево, є дерево.

Цікаві речі інтернет маркетингу можна прочитати на блозі в якому розповідає докладно і в своєму стилі.

Опубліковано: 23/02/11 @ 01:43
Розділ Блоги Пошуковики

Рекомендуємо:

Ловимо лютневий трафік
Маркетинг: як дізнатися і застосувати на практиці
Це сталося! Апдейт Google Page Rank!
Instant CMS на перший погляд
Bing копіює Google?