Абсолютно унікальні відвідувачі vs. Унікальні відвідувачі в Google Analytics

Одним нашим гарним клієнтом була поставлена задача - порахувати активну аудиторію сервісу, яка регулярно заходять на сайт. У системі Google Analytics є дві різні сутності - Відвідини і Відвідувачі, відповідно до поставленої задачі - необхідно визначити кількість відвідувачів, які заходять на сайт хоча б раз на тиждень протягом місяця.

Задачу планувалося вирішити на підставі метрики «Абсолютно унікальні відвідувачі » (Absolutly Unique Visitors ) шляхом створення користувальницького сегмента, який відображав би дані тільки по відвідувачах, які заходили більше 4 -х разів на сайт в діапазоні місяці. Після створення користувальницького сегмента я зіткнувся з проблемою - метрику «Абсолютно унікальні відвідувачі » (як і ряд інших метрик, Детальніша інформація в довідці GA ) не можна використовувати в призначених для користувача сегментах.

Проблему вирішив шляхом створення «персоналізованого звіту » (Custom reporting ) з відображенням метрики «Унікальні відвідувачі » (Unique Visitors ) до якої було застосовано створений раніше користувальницький сегмент. У результаті порівняння метрик «Абсолютно унікальні відвідали » (AUV ) і «Унікальні відвідувачі » (UV ) була помічена різниця в даних. Ні в довідкових матеріалах, ні на форумі інформації про відмінності між цими метриками і способі їх вимірі не знайшов. Відповідь на питання відмінності між метриками був знайдений в відеокасти Авінаш Кошика Web Analytics TV # 8 with Avinash and Nick .

Метрики «Абсолютно унікальні відвідувачі» і «Унікальні відвідувачі» є рівнозначними. Різниця полягає в тому, що метрика «Абсолютно унікальні відвідувачі» є більш старою моделлю підрахунку відвідувачів і до неї не можна застосовувати сегментацію, метрика «Унікальні відвідувачі» є більш точною, зараз метрика «Унікальні відвідувачі» доступна тільки в призначених для користувача звітах. Надалі розробниками інструменту планується прибрати метрику «Абсолютно унікальні відвідувачі».

Усім зацікавленим веб-аналітикою та інструментом Google Analytics рекомендую дивитися відео касти Авінаш.

is a post from: Aweb-Blog

Реoкомендую також прочитати наступні статті

Опубліковано: 25/02/11 @ 07:41
Розділ Пошуковики

Рекомендуємо:

Тепер блог SeoKiev.com в Яндекс Каталозі
Апдейт PageRank все-таки відбувся, хоч і дивний
Гороскоп на 2011 рік для оптимізаторів та веб-майстрів
Запит "сайт лохів в россии" антипіар соц мережі ВКонтакте?
Ловимо лютневий трафік