Як купувати посилання в сапі (sape)?

Для того, щоб використовувати біржу посилань Sape максимально ефективно, а значить і максимально ефективно підвищувати свій сайт у видачі в Google і Яндекс і інших пошукачів, необхідно знати кілька правил.

Приступимо. Ви зареєструвалися на Сапі і починаєте купувати посилання для своїх сайтів.

Як купувати посилання в сапі (sape)?

Перше питання, з яким Ви зіткнетеся - ціна. Тут все, в общем-то, зрозуміло: чим дорожче майданчик для розміщення Вашого посилання, тим цінніше беклінки на Ваш сайт з точки зору пошукових систем. Низька вартість розміщення посилання може бути з трьох причин: або це сайт-смітник, або має якісь проблеми з пошукачами, який сайт новий. Так що не варто звертати уваги на сайти з низькою ціною.

Далі зверніть увагу на (PageRank) PR сторінки. Цей показник дуже важливий, так як визначає «вага» сторінки з точки зору самого популярного у світі пошуковика Google і присвоюється окремо кожній сторінці сайту. Цей показник коливається від 1 до 10. Вибирати варто майданчики з показником ПР від 1-го і вище.

Друга за значимістю Пошукова система рунета, Яндекс, присвоює сайтам свій показник значущості сайту - тИЦ і знаходиться в проміжку від 0 до 160 000 (160 000 має тільки сам Яндекс). Цей показник присвоюється, на відміну від PR, всьому сайту в цілому, а не кожній сторінці окремо. Однак з огляду на те, що СЕО-оптимізатори досить успішно накручують сайтів тІЦ, тому не варто відразу ж вибирати сайт з високим показником. Перш погляньте на нього власними очима.

Третє правило розміщення посилань через сапу - зовнішні посилання майданчика. Не слід вибирати сторінку, на якій більше 10 посилань на інші сайти (зовнішніх посилань). Недобросовісні веб-майстри, спраглі легкого заробітку, іноді створюють сайти спеціально під продаж посилань. Однак пошукові системи швидко визначають такі сайти по великій кількості зовнішніх посилань. Але тут є один нюанс: деякі сайти, такі, як інформаційні агентства, блоги та їм подібні, містять велику кількість зовнішніх посилань, які є природними. Тому погляньте на сайт своїми очима.

Оформлення посилань на майданчику - один із ключових критеріїв при виборі майданчика. Краще вибирати ті сторінки, які розміщують посилання з Сапи на видному місці, тому що зустрічаються сайти, на яких Ваші посилання будуть розташовуватися в нижніх блоках і блідим шрифтом. При такому розміщенні цінність посилання для пошукових систем втрачається.

Природно, сайт, на якому Ви будете розміщувати свої посилання, повинен бути для людей (скорочено СДЛ). Для людей або навпаки, для пошукових роботів призначений сайт, можна визначити тільки при його перегляді.

Найбільшого ефекту від розміщення посилань вдається домогтися розміщенням беклінків на сайтах, подібних за тематикою з просувається. Відбувається це тому, що пошукові системи набагато вище цінують ссилкообмен тематичних ресурсів.

Правильний вибір майданчика для розміщення посилань - ключовий фактор у просуванні сайтів. Різні програми, що визначають показники сайтів, можна використовувати лише як додатковий інструмент оцінки майданчика. Ні один пошуковик не дає повних даних про те, яким чином працює. Майже все, що написано в інтернеті про принципи роботи пошукових систем - лише теорія. Це, як правило, особисті спостереження оптимізаторів та веб-майстрів. Таким чином, кращий спосіб оцінити сайт, на якому Ви збираєтеся розмістити посилання - це його візуальний огляд. Обов'язково уважно вивчіть майданчик, не пошкодуйте на цей час, тому що від якості посилання залежить цінність Вашого сайту для пошукових систем.

Ви ще не зареєструвалися в Sape? Тоді швидко реєструйтеся за посиланням на сайті sape.ru і вибираємо пункт «Зареєструватися».

Опубліковано: 09/03/11 @ 04:04
Розділ seo Блоги

Рекомендуємо:

Вибір CMS на RIW-2009
Перевірка зайнятості імені профілю в 130 соціальних сервісах
Іду на RIW-2009
Селектори CSS
Пародія на FaceBook (і всі соціальні мережі) - серіал Комп'ютерники