Про тематичний трафік з форумів на прикладі

А тим часом Алтайський блогер оголосив про початок серії перекладів з веб-аналітики з уроками від світового гуру веб-аналітики Avinash Kaushik. Буде більше 20 уроків!

Shamu_the_Killer_Whale_Sea_World_Orlando.jpg

Анонси постів блогу у всякі дайджести блогосфери дозволяє отримати тематичний трафік, трастову посилання і більший охоплення аудиторії. На поточний момент у ру вебмастерское-сеошной блогосфері чотири форуму з дайджестами, де можна зробити анонс посту. Всі чотири ви можете побачити у мене в сайдбарі, в якому, до речі, виводяться останні п'ять тем з кожного дайджесту кожного форуму. Мені так зручніше модерувати їх.

Тим не менше, всі чотири форуму, чотири різні проекту, у кожного своя специфіка, своя атмосфера і своя аудиторія, яка, до речі кажучи часом перетинається, але у кожного форуму є свої завсідники. Крім того, дуже важливо буде анонсувати саме той пост, який аудиторія форуму не сприйме в багнети, а оцінить на ура або як мінімум з вдячністю.

Теорія закінчена, переходимо до практики. У п'ятницю було опубліковано інтерв'ю з DimaX на моєму блозі. Цю людину я дуже часто зустрічаю на форумі gofuckbiz.com причому в окремих розмовах, а не флуд, тобто на форумі цю людину знають. На форумі є розділ соціальні мережі та блогосфера . Саме туди я і анонсував інтерв'ю в цей топік . Причому тільки на цьому форумі, на якому DimaX я зустрічав найчастіше.

Тепер про результати. У день публікації посту з форуму gofuckbiz.com було ось стільки переходів.

gofuckfrd.png

Всього з моменту публікації по неділю включно (вчорашній день) було ось стільки переходів.

gofuck.png

Що ще важливо, в самому топіку відгуки тільки позитивні. До речі кажучи, не дуже впевнений, що при анонсі на інших форумах відгуки були б настільки позитивними, тим не менше.

Отже, плюси в результаті вчинених дій щодо публікації інтерв'ю та анонсу на форумі успішних вебмастерів.

  1. Тематичні переходи на блог.
  2. Підвищення карми на форумі.
  3. Знайомство з DimaX.

Даний пост показує приклад того, як на мій погляд на сьогоднішній день треба анонсувати пости на форумах. Вже скінчилося той час, коли безладний анонс всього і вся у всіх можливих дайджестах давав якийсь немислимий ефект. Зараз треба діяти дещо по-іншому, не безладно бомбити з гармати по горобцях, а прагнути зі снайперської гвинтівки «назнімав» якомога більш вдалих «трофеїв». Можливо при цьому ви отримаєте менше в абсолютному кількості, але зате значно виграєте в якості. Вдалою робочого тижня.

P.S. Можливо пост не самий вдалий з точки зору кількісних показників, але основна ідея була продемонструвати якість.

Терехов .

Постовий - seo просування, розкрутка сайтів в Ростові .

Відео сьогодні про веселих хлопців, які вирішили дістатися на пляж на великому реактивному літаку.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 7 коментарів | Мітки: Блоги , блогсофера , дайджест

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 24/02/11 @ 01:20
Розділ Блоги Пошуковики

Рекомендуємо:

Він наповнює сайти людськими руками
Вам подобається поточне положення справ?
Апдейт PR 20.01.2011
Фінансовий звіт за січень
FAQ по адалт блогах