Пропоную вам співпрацю для запуску нового проекту

А поки лізуть в топ партнерські програми казино .

83b2719d630f.jpg

Останнім часом стали часто приходити листи з такими й аналогічними заголовками. Щось на зразок, здрастуйте, Олексій, мене звати Дмитро, в даний момент займаюся запуском одного цікавого проекту, який через півроку офігенно вистрілить вгору і дозволить нам з вами співпрацювати вже на рівних. Відчуття, що заголовки і початок листів всі десь нагуглівают.

Я не хочу тут писати, що мовляв не треба мені писати про співпрацю, так як я сильно зайнятий своїми проектами. Так само не хочу писати, що мовляв ідеї для співпраці я сам запропоную кому треба. Ні, навіщо, пишіть, пропонуйте, я тільки за. Ну а в цьому пості хотілося б приділити увагу на деякі моменти, які дають перше і наочне враження про людину, яка пропонує співпрацю. І, як правило, перше враження або відразу просто штовхає написати щось на зразок «дякую, в даний момент нецікаво», або навпаки, змушує тут же відписати «давай зустрінемося і обговоримо деталі». Зустрічей з обговоренням деталей набагато менше. Напевно відсотків п'ять. Інші 95 відсотків - це «спасибі» і «не цікаві».

Процитую частину одного з останніх пропозицій співпраці (деякі слова і фрази вирізані, сподіваюся автор не буде в образі).

Я будую ресурс, це група проектів. Проект такої-то - його частина це серйозний ресурс про заробітки в мережі, реально з великим трафіком в майбутньому, тема успішних проектів, деталей по їх реалізації, вебмастінга, сео - це також теми цього проекту.

Ваш ресурс, ваші анонси я хочу бачити в проекті, бачити банери і кнопки в розділах проекту присвячених сайтостороенію і просування, також можлива участь в акціях проекту, по суті я хочу значно просувати вас і бачити ваш проект прихильником за якісний рунет).

Відчуваєте сумбур? Відчуваєте відсутність якоїсь чіткості та цілісності картини? Відчуваєте велика кількість загальних фраз і відсутність хоч скільки бажаної деталізації. Подібні листи не зовсім комфортно читати, бо ж доводиться думати і напружувати звивини, щоб зібрати картинку воєдино. Я не сперечаюся, думати то треба, але коли доводиться думати там, де можна обійтися чітким і наочним пропозицією - це відштовхує.

Кілька моїх думок про те, як має виглядати «ідеальне» пропозиція співпраці в інтернет.

  1. Обов'язково треба представитися, в трьох словах розповісти про себе.
  2. Розповісти про свою діяльність та професійних навичках.
  3. Залишити посилання на свої проекти і кожен з них описати одним-двома пропозиціями, щоб переходячи з посиланням людина мала приблизну картину, що він побачить в браузері.
  4. Чітко, бажано по пунктах розповісти в листі, що ви пропонуєте в якості співпраці.
  5. Чітко описати, що ви можете запропонувати зі свого боку в результаті співпраці.
  6. Чітко описати, що ви хочете бачити з боку партнера в результаті співпраці.
  7. Окреслити етапи та терміни співробітництва.

Для початку, думаю, вистачить. Список був складений на основі моїх міркувань і моєї практики. До речі кажучи, ідей для проектів у мене було багато. Співпраця пропонував багатьом. Після цього були й обговорення, і дебати, в результаті яких з'ясовувалося приблизно наступне: не варто розпорошуватися на багато проектів, краще вести кілька але результативно. Проте ідеї складені в течку і прибрані в ящик столу.

Ще одна думка, яка на мій погляд буде дуже корисна. Після того, як ви склали лист з пропозицією співпраці - відправте його собі і постарайтеся прочитати поглядом сторонньої людини. Чи всі вам буде зрозуміло? Чи не виникне у вас питань? Якщо не все зрозуміло і якщо виникнуть питання - напишіть або переробіть піьсмо і відправте ще раз.

Пам'ятайте, що перше враження може в підсумку вирішити долю потенційно взаємовигідного партнерства в гіршу сторону, якщо буде не найкращим. Чесно кажучи, працюючи в інтернет і поступово пробуючи щось нове (я не кажу про просування сайтів, я про бізнес в цілому), дуже багато чому вчишся, особливо у тих, хто на крок чи навіть на два попереду тебе. І ці кроки досягаються не грошовими характеристиками, а знаннями, досвідом і вмінням. Ось чого треба домагатися, а гроші прийдуть, вже повірте.

Терехов .

Постовий - знайомства в Мінську .

Відео сьогодні - як вибрати ідеального чоловіка або вибір ідеального пароля.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 7 коментарів | Мітки: бізнес , заробіток , лайфхак

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 20/02/11 @ 06:15
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Інтерв'ю з DimaX-му, манімейкерам і автором блога dimax.biz
Про тематичний трафік з форумів на прикладі
Він наповнює сайти людськими руками
Вам подобається поточне положення справ?
Апдейт PR 20.01.2011